2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شمامحبت‌وعشقت‌روانجام‌بده‌،راه‌غلط‌واشتباه‌انتخاب‌نکنی‌زندگی‌روزهرکنی‌،کم‌کم‌صحبت‌کن‌بهترمیشه‌،‌بالجبازی‌خودتون‌وزندگی‌روداغون‌میکنین‌‌اونم‌میگی‌لجبازه‌دیگه‌بدتر،زندگی‌تو‌بکن‌‌‌،

ب نظر من بجای این کار ها

بشین باهاش حرف بزن

و بهش بقبولون ک لجبازی داره می‌کنه

و این کارش تو زندگی تاثیر بدی داره

اگه قبول کنه و سعی داشته باشه خودشو اصلاح کنه اونوقت محبت فایده داره

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

هر آدمی خلق و خوی متفاوت داره 

با آدم لجباز اصولا نباید لج کرد فقط باید غیر مستقیم باهاش رفتار کرد 

محبت کردن توی خیلی موارد جواب میده ، شما هم  برای پیداکردن راه سازگاری توی زندگی بهتره همه راهها رو امتحان کنی ، محبت کن ببین عکس العمل چیه 

ایشالا که جواب میده 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2738

اصولا دربرابر آدمهای لجباز باید طوری زندگی کنی وهمه چیز درست وصحیح باشه که بهانه دستش ندی سعی کن تو کار خودت ومسئولیت خودت روانجام بدی حالا اگه یه خورده محبت هم چاشنی ش کنی دیگه خیلی عالی میشه چون کل کل کردن دربرابر اینجور آدمها وضع رو وخیم تر میکنه اینجور آدمها دست خودشون نیست ورفتارهاشون تا حدودی غیر مختاره ....وبرای درست شدن وقت وصبر وتحمل بیشتری باید صرف کرد 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر