2726
عنوان

خانومهای شاغل از کارتون راضی هستین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30393 بازدید | 792 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۲۱ سالمه    دارم  سر  یکاری میرم تو تهران شنبه تا چهارشنبه  ۸تا ۴   ...

ب شرطی ک استرس کاری نداشته باشی

من از هفت تا دو سرکارم و حقوقم ۱۸۰۰عه

ولی آنقدر سر کار تحت فشارم و حتی ی ثانیه هم وقت نشستن ندارم ک...

از طرفی اگر هم خونه بمونم می‌خوابم و کاری نمیکنم

اهل کار خونه نیستم

مجبورم همون بیرون کار کنم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

به نظرم فعلا تا مجردی سر کار بمون چون هم تو اجتماعی هم اینکه مستقلی ازدواج کردی خواستی نرو 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2728
منظورتون اینه چون تایم و حقوقش کمه خوب نیس یا کلا کار کردن خانم بیرون خونه خوب نیس؟ کارمندی ک کار س ...

این عالیه😐

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
کارمند دولت،اینجا همه از کارشون خستن و اشتباه میدونن رفتن خانم سرکار رو،من ک پاک ناامید شدم‌اون زمان ...

اونا زیرشون گرمه ... یه دو روز محتاج پول شن برن دنبال کار جاهای خصوصی ۸صبح تا ۴،۵،۶بعدازظهر ، دوتومن اگر بذارن کف دستش ، بعد میفهمن کار تایم خوب و راحت و حقوق خوب یعنی چی

کارمند دولت،اینجا همه از کارشون خستن و اشتباه میدونن رفتن خانم سرکار رو،من ک پاک ناامید شدم‌اون زمان ...

اشتباه نکن حتما ادامه بده

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
ادارات تایمشون الان اینه البته بجز تهران ووبعضی مراکز استان ک تا۴هس،خقوقام بعید میدونم کمتر از این ب ...

یعنی هنوز حقوق نگرفتی و حدس میزنی این باشه؟

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2706