2703
2553
عنوان

میشه برای پسرم دعا کنین؟تبش پایین نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 25 پست
تب با دعا خوب نمیشه باید پاشویش کنی اب سیب اب پرتقال بدی بهش البته خودت بگیر بعد ببریش دکتر دارو بده ...

عزیزم اوریون داره دکتر گفت اب میوه غده براقیشو تحریک میکنه نده اصلا هیچی نمیخوره داروهاشو میدم این دعا کردنم راه اخرمه که دلم اروم بگیره دارم جون میدم😔😢

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

منم دیشب پسرم تب داشت ، اگه گل ختمی دارین یکم دم کن بذار کمی خنک بشه از صافی رد کن هر یکی دو ساعت به بدنش بزن محلولش رو ، تبش به شدت میاد پایین، ان‌شالله هیچ بچه ای مریض نشه که آدم واقعا ناراحت میشه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه تب؟ دعا؟ پاشو طفل معصومو ببر بیمارستانی درمانگاهی جایی، نهااااااایت ی امپول بزنن خوب میشه عزیزد ...

بردمش سه شبه وضعم همینه درگیر این بیمارستان اون بیمارستانیم ظهر سرم زد تب بر توش بود بهتر شد باز شروع شد شیاف و شربت میدم تا دکترش ساعت هفت ویزیتش کنه 

2456
البته من هنوز مادر نشدم میدونم بشم بدتر تو میشم ولی خب بزار دورش بگذره نگران  نباش

تا دورش بگذره من مردم بخدا زنده نمیمونم سه روزه نهایت چیزی که خوردم یه دونه قند و یه استکان آبه اونم وقتی ضعف کنم پسرم گشنشه تو خواب شکمش قاروقور میکنه ولی نمیتونه چیزی بخوره دارم میمیرم خدایا چکار کنم اروم و قرار ندارم خیلی میترسم خیلی

خوب میشه عزیزم غصه نخور.. مواظبش باش.. 

مرسی فدات شم با دل مهربونت دعاش میکنی برات ثلوات فرستادم

مرسی فدات شم با دل مهربونت دعاش میکنی برات ثلوات فرستادم

اره عزیزدلم، به خدا دلم اتیش میگیره وقتی بچه مریض باشه.. مثل بچه های خودم .الهی ک زودتر تبش بیاد پایین خوب بشه،گلم نگران نباش.

منم شوهرم29 سالشه. ناراحتی قلبی داره، دعاش کن، دیشب وامشب خیلی اذیت شد.. 

2714
اره عزیزدلم، به خدا دلم اتیش میگیره وقتی بچه مریض باشه.. مثل بچه های خودم .الهی ک زودتر تبش بیاد پای ...

ای وای خدا الاهی که هرچه زودتر همسرتون خوب خوب بشن صلوات برای شفاشون فرستادم.پسرم اوریون گرفته نمیتونه چیزی بخوره تب شدید داره بدن درد داره حالا تو نت یه چیزای وحشتناک دیگم خوندم منتظرم صبح شه برم از دکترش بپرسم خیلی داغون و تنهام خیلی میترسم

ای وای خدا الاهی که هرچه زودتر همسرتون خوب خوب بشن صلوات برای شفاشون فرستادم.پسرم اوریون گرفته نمیتو ...

ن نترس.. فقط مواظبش باش تبش بالا نره.  خوب میشه زودی. 

شوهر منم گفتن تا 35 سالگی نمیشه عملش کرد.. یه سوراخ مادرزادی  روی قلبش داره که توو کودکی متوجه نشدن .. وگرنه همون کودکی عمل میشده  .. ولی حالا باید تا 35 سالگی صبر کنه.. بعضی وقتا ضربان قلبش تا 300 تا به بالا میره در دقیقه.. دیشب و امشب اینطوری شد باز.. ممنونم از دعات

منم بیدارم عزیزم پسر منم تب داره

ان شاءالله پسرت زودتری خوب بشه

ولی اصلا به نت اعتماد نکن

منم همیشه هرچی تو نت میخوندم میترسیدم ولی هیچکدوم درست درنیومد

اصلا اگه بخوای به نت گوش بدی و علایم بیماریهارو ببینی یه معده درد ساده رو میگه سرطان معده هست

از خواب برگشتم به تنهایی💔