2410
2553

دعا کردین لایکم کنین برای حاجتتون صلوات بفرستم میگن دعا در حق دیگری مستجاب میشه.بخاطر یه مادر نگران دلشکسته ممنون😔😔😔

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

وای خب پاشو ببرش دکتر یهو تشنج میکنع بچه با دعا که تبش پایین نمیاد

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...

ان شاءالله زودی خوب میشه.چندوقتشه؟شیاف بذار براش.جورابشم خیس کن ببیند دور مچ پاش فقط سفت نبندیا

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2714

اگه تبش بالای ۳۹ درجس بهش نصف شیاف دیکلوفناک ۵۰ بزن زودی میاد پایین . با دستمال نمدار که سرد نباشه آروم اروم بدنشو خنک کن . منم به لطف خدا از دیروز حال دخترم بهتره 

سه شب تب داشت مردمو زنده شدم فقط خدا میدونه چی کشید

الهی خدا زودتر حال پسرتو خوب کنه

وای خب پاشو ببرش دکتر یهو تشنج میکنع بچه با دعا که تبش پایین نمیاد

عزیطم هر دقیقه دکتریم اوریون گرفته میگن دوره اش باید بگذره ولی خیلی چیزای ترسناکی تو نت خوندم دارم زهر ترک میشم داروهاش و درمان به کنار شدیدا احتیاج به دعا و دلگرمی دارم نوشته بچه هایی که اوریون میگیرن اماس لوزالمعده میگیرن و مشکلات دیگه دارم سکته میکنم منتظرم صبح شه باز ببرم دکتر

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

جوراب نم دار پاش کن یا ی پیازو نصف کن  تو هر دو جوراب خشک بزار.بکن پاش

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
عزیطم هر دقیقه دکتریم اوریون گرفته میگن دوره اش باید بگذره ولی خیلی چیزای ترسناکی تو نت خوندم دارم ز ...

بد به دلت راه نده گلم انشالله که زود خوب میشه نگران نباش برای حال دلت امن یجیب بخون عالیه به چیزی فکر نکن هرچی خیره پیش میاد❤

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2706