1421
1389

دعا کردین لایکم کنین برای حاجتتون صلوات بفرستم میگن دعا در حق دیگری مستجاب میشه.بخاطر یه مادر نگران دلشکسته ممنون😔😔😔

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

ان شااله پسر نازت زود زود خوب میشه توهم دعا کن دندونم خوب بشه دردش خیلی شدیده

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون مواظب نی نی تودلم باش اونو سالم بهم برسون😍😍😍

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1390

ان شاءالله زودی خوب میشه.چندوقتشه؟شیاف بذار براش.جورابشم خیس کن ببیند دور مچ پاش فقط سفت نبندیا

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

تب با دعا خوب نمیشه باید پاشویش کنی اب سیب اب پرتقال بدی بهش البته خودت بگیر بعد ببریش دکتر دارو بده سرم 

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون بهتون احترام میزاریم دلیل نمیشه که شما محترمین دلیلش اینه مارو ننه بابامون درست تربیت کرده #دنیا فقط مامانمو شوهرمو پسر کوچولوی تو راهیمون 

اگه تبش بالای ۳۹ درجس بهش نصف شیاف دیکلوفناک ۵۰ بزن زودی میاد پایین . با دستمال نمدار که سرد نباشه آروم اروم بدنشو خنک کن . منم به لطف خدا از دیروز حال دخترم بهتره 

سه شب تب داشت مردمو زنده شدم فقط خدا میدونه چی کشید

الهی خدا زودتر حال پسرتو خوب کنه

1394
وای خب پاشو ببرش دکتر یهو تشنج میکنع بچه با دعا که تبش پایین نمیاد

عزیطم هر دقیقه دکتریم اوریون گرفته میگن دوره اش باید بگذره ولی خیلی چیزای ترسناکی تو نت خوندم دارم زهر ترک میشم داروهاش و درمان به کنار شدیدا احتیاج به دعا و دلگرمی دارم نوشته بچه هایی که اوریون میگیرن اماس لوزالمعده میگیرن و مشکلات دیگه دارم سکته میکنم منتظرم صبح شه باز ببرم دکتر

جوراب نم دار پاش کن یا ی پیازو نصف کن  تو هر دو جوراب خشک بزار.بکن پاش

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
عزیطم هر دقیقه دکتریم اوریون گرفته میگن دوره اش باید بگذره ولی خیلی چیزای ترسناکی تو نت خوندم دارم ز ...

بد به دلت راه نده گلم انشالله که زود خوب میشه نگران نباش برای حال دلت امن یجیب بخون عالیه به چیزی فکر نکن هرچی خیره پیش میاد❤

هرکی لایک کنه خره😒هرکی لایک کنه بیشعوره😒لایک نکن خواهر محترم😒
1427
تب با دعا خوب نمیشه باید پاشویش کنی اب سیب اب پرتقال بدی بهش البته خودت بگیر بعد ببریش دکتر دارو بده ...

عزیزم اوریون داره دکتر گفت اب میوه غده براقیشو تحریک میکنه نده اصلا هیچی نمیخوره داروهاشو میدم این دعا کردنم راه اخرمه که دلم اروم بگیره دارم جون میدم😔😢

منم دیشب پسرم تب داشت ، اگه گل ختمی دارین یکم دم کن بذار کمی خنک بشه از صافی رد کن هر یکی دو ساعت به بدنش بزن محلولش رو ، تبش به شدت میاد پایین، ان‌شالله هیچ بچه ای مریض نشه که آدم واقعا ناراحت میشه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
واسه تب؟ دعا؟ پاشو طفل معصومو ببر بیمارستانی درمانگاهی جایی، نهااااااایت ی امپول بزنن خوب میشه عزیزد ...

بردمش سه شبه وضعم همینه درگیر این بیمارستان اون بیمارستانیم ظهر سرم زد تب بر توش بود بهتر شد باز شروع شد شیاف و شربت میدم تا دکترش ساعت هفت ویزیتش کنه 

عزیزم اوریون داره دکتر گفت اب میوه غده براقیشو تحریک میکنه نده اصلا هیچی نمیخوره داروهاشو میدم این د ...

البته من هنوز مادر نشدم میدونم بشم بدتر تو میشم ولی خب بزار دورش بگذره نگران  نباش

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون بهتون احترام میزاریم دلیل نمیشه که شما محترمین دلیلش اینه مارو ننه بابامون درست تربیت کرده #دنیا فقط مامانمو شوهرمو پسر کوچولوی تو راهیمون 
البته من هنوز مادر نشدم میدونم بشم بدتر تو میشم ولی خب بزار دورش بگذره نگران  نباش

تا دورش بگذره من مردم بخدا زنده نمیمونم سه روزه نهایت چیزی که خوردم یه دونه قند و یه استکان آبه اونم وقتی ضعف کنم پسرم گشنشه تو خواب شکمش قاروقور میکنه ولی نمیتونه چیزی بخوره دارم میمیرم خدایا چکار کنم اروم و قرار ندارم خیلی میترسم خیلی

1339