2737
2739

سلام من گلوم یکدفعه باد کرد و دکترم گف گواتره و سونو و آزمایش تیرویید نوشت سونو گف هاشیموتو داری ولی آزمایش خونم فرداآماده میشه میخواستم بدونم فردا فقط Tshو T3وT4آماده میشه یا آنتی بادی ها هم تو جواب میاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۳ماه پیش آزمایش قبل بارداری رفته بودم...جوابشو ک دادن گفتن تیرویید دارم گفتن باید بیای تکرار..بعد ۲،۳روز بعد واس تکرار رفتم بازم تو جواب گفتن تیرویید داری....بردم ب یه دکتر عمومی نشون دادم گف وااااای زودتر برو متخصص تیروییدت اینجوریه،اونجوریه..منو میگی🤪😰🤒😭😭😭روز بعدش شوهرم گف بذار یه جای دیگع هم آزمایش بدی..رفتم یه جای معتبر.گفتن اصلا تیروییدی در کار نیست😁ینی مردم و زنده شدم اون هفته

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
2738
من ۳ماه پیش آزمایش قبل بارداری رفته بودم...جوابشو ک دادن گفتن تیرویید دارم گفتن باید بیای تکرار..بعد ...

این دکترا که فقط به فکر پولشونن یعنی این یه هفته انقدر بهم استرس وارد شده و گریه کردم دختدم کلافه شده 

2706