2726
من انقدر این دو روز گریه کردم خشکه خشک شدم فقط دلم از این میسوزه کسی رو نداشتم که بگه حیف چشمات ه ...

من کسی اشکمو در اورد که همیشه میگفت طاقت دیدن اشکاتو ندارم

ولی چنان اشکمو در اورد که ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره.احساس میکنم سنم داره میره بالا، از سی سالگی میترسم. دوستام بچه دارن، اما هنوز رابطم ب مرحله خواس ...

منم از ۲۱ سالگی با همسرم آشنا شدم و ۲۶ عقد کردیم و ۲۹ ازدواج.دقیقا درک‌ میکنم این ترس و حست رو..الانم داره ۳۰ سالمون تموم میشه و میریم توی ۳۱ و همسرم بچه نمیخواد و من بازم همون ترس رو دارم،سعی میکنم با کسی مقایسه نکنم ولی سخته

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
به نظرت بهتر نیست جدا بشی با یه خواستگار خوب ازدواج کنی؟

عزیزم کو خواستگار خوب؟ مامانم چند وقت پیش زنگ زد گفت ی خانوم و آقا اومدن با جعبه شیرینی ک گفتن دختر دارین و اینا،مامانم گفت زن ی سره میپرسید خونه خودتون؟ دختر سرکار میره؟ مستاجرید؟؟؟؟ اه. کو خواستگار

2728
من کسی اشکمو در اورد که همیشه میگفت طاقت دیدن اشکاتو ندارم ولی چنان اشکمو در اورد که ....

کی؟؟؟ من تا حالا فقط مامانم بهم گفت طاقت دیدن اشکاتو ندارم... احساس میکنم کسی اونقد ک باید دوسم نداره، حتی دوس پسر ۸ سالم

منم از ۲۱ سالگی با همسرم آشنا شدم و ۲۶ عقد کردیم و ۲۹ ازدواج.دقیقا درک‌ میکنم این ترس و حست رو..الان ...

اخه خوب ک درکم میکنی،تو حداقل هم سن من بودی تدارک عروسیتو میدی.۲۶ سالگی عالیه واسه عقد، اما من هیو جای راه نیستم.احساس میکنم هیچ وقت ازدواج نمیکنم.

به نظرم باهاش کات کن میخواست بگیره گرفته بود

اخه وضعیت مالیش خراب،خیر سرش یکسال کار راه انداخت. بدشانسی تا کار راه انداخت دلار رفت بالا، ماشین گرون شد، 20۶ خودش رو فروخت 25 تومن بعد از عید همون شد 50 تومن، بدشانسی آورد دستش خالی شد

نمیدونم حرفم همیشه از نظر مجردا مسخرس::

اما ازدواج خیلی مسئولیت بالاییه ،

الان مثلا من ازدواج کردم شوهرم از ۶ عصر با دوستاش رفته بیرون جواب گوشیمو نمیده😔😔😔ب یکی تکیه کن ک واقعا تکیه گاه باشه ،

اخه وضعیت مالیش خراب،خیر سرش یکسال کار راه انداخت. بدشانسی تا کار راه انداخت دلار رفت بالا، ماشین گر ...

نمیدونم بیاد ببرتت من حالیم نیست

وام ازدواج هم ۶۰میلیون شده 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
اخه خوب ک درکم میکنی،تو حداقل هم سن من بودی تدارک عروسیتو میدی.۲۶ سالگی عالیه واسه عقد، اما من هیو ج ...

کاش ۲۶ عقد نمیکردیم و اون ۲ و سال و ۹ ماه عقدمون اونقدر سخت و بد نمیگذشت..حاضر بودم ۳۰ سالگی یهو عقد و ازدواج رو باهم برگزار میکردم ولی اون سختی ها رو نمیکشیدم..منم فکر میکردم هیچوقت ازدواج نمیکنم،ازدواجمون باهم مث یه آرزوی محال بود واسم،فکر میکردم نمیشه و تمام..امیدت فقط و فقط به خدا باشه و وقتی شرایطتون جور شد دیگه زیاد خواستگاری و‌نامزدی و عقد رو طول نده.. دوست من که متولد اوایل ۶۷ و بعد از ۵/۶ سال بالاخره خانواده ها رضایت دادن و تازه چندروزه نامزد کرده..فکر نکن تو هم باید دقیقا مث بقیه توی فلان سن ازدواج کنی و بچه دار باشی،هیچ استانداردی وجود نداره.. عزیزم مطمئنم خدا برات شرایط رو به بهترین نحو جور میکنه

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
نمیدونم بیاد ببرتت من حالیم نیست وام ازدواج هم ۶۰میلیون شده 

خب وام رو باید بدیم پول پیش خونه، بخدا نمیدونی من تو چ عذابیم.... ترس آرزو ب دل موندن، اینکه دلم میخواد خودم خونه زندگی داشته باشم،وای نمیدونی چی میگم... شاید مسخرست واست،انگار عقده ایا میگم. اما واقعا عقده ی زندگی ک مال خودم باشه تو دلم

خب وام رو باید بدیم پول پیش خونه، بخدا نمیدونی من تو چ عذابیم.... ترس آرزو ب دل موندن، اینکه دلم میخ ...

من بادوست پسرم که بودم اینجوری بود انقدر دست دست کرد آخرشم گفت برو دنبال زندگیت مثل ۷۰درصد پسرا

منم شوهر کردم به یکی دیگه دنیام همین شوهرمه 

چقدر احمق بودم اونقدر خام حرفاش شدم

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2706