2726
عنوان

خوردن خیارشور در بارداری

870 بازدید | 24 پست

مادر بزرگم برام خیارشور درست کرده فرستاده چون‌خیلی میخورم ...نمک خیلی کم زده ولی توش سیر و فلفل اینا انداخته ....ضرری داره چون‌توش سیر هست؟؟؟ من فقط خیارشو میخورم سیرشو نمیخورم اما باز میگم شاید چون طعمش با هم مخلوط شده ضرر داشته باشه...هر چی چیز خوشمزس و من هوس میکنم ضرر داره 😭😭

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

[QUOTE=105277916]نه بابا چه ضرری! ماه سوم به بعد ریسک غذایی میاد پایین ولی بخاطر نمکش کم بخور هرچقدرم بی نمک باشه ب ...[/QUهنوز ماه سوم نشدم دو روز دیگه میرم ۱۱ هفته

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

من شنیدم خیار شور بچه رو زشت میکنه

من عاشق ترشی وخیارشورم هنوز باردارنیستم ولی همش میگم اگه باردارشم با اینا چه کنم

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
2706