1428
1411
عنوان

خوردن خیارشور در بارداری

157 بازدید | 24 پست

مادر بزرگم برام خیارشور درست کرده فرستاده چون‌خیلی میخورم ...نمک خیلی کم زده ولی توش سیر و فلفل اینا انداخته ....ضرری داره چون‌توش سیر هست؟؟؟ من فقط خیارشو میخورم سیرشو نمیخورم اما باز میگم شاید چون طعمش با هم مخلوط شده ضرر داشته باشه...هر چی چیز خوشمزس و من هوس میکنم ضرر داره 😭😭

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

من هم خیارشور خوردم هم سیر

خیارشور بخاطرنمکش شایدضررباشه اما سیزفک نکنم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

من هم خیارشور خوردم هم سیر خیارشور بخاطرنمکش شایدضررباشه اما سیزفک نکنم

تاریخ زایمانت کی

سزارینی یا طبیعی

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مستان همه افتاده و ساقی نمانده...                            یک گل برای باغبان باقی نمانده...                              صحرا همه گلگلون شده...🌷                                         هر بلبلی دل خون شده...💔                                        مظلوم حسینم...      مظلوم حسینم...  
1401

نه بابا چه ضرری!

ماه سوم به بعد ریسک غذایی میاد پایین

ولی بخاطر نمکش کم بخور هرچقدرم بی نمک باشه بازم اسمش خیارشوره😁

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'یارا' مامان عاشقته🤰💞

[QUOTE=105277916]نه بابا چه ضرری! ماه سوم به بعد ریسک غذایی میاد پایین ولی بخاطر نمکش کم بخور هرچقدرم بی نمک باشه ب ...[/QUهنوز ماه سوم نشدم دو روز دیگه میرم ۱۱ هفته

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

من شنیدم خیار شور بچه رو زشت میکنه

من عاشق ترشی وخیارشورم هنوز باردارنیستم ولی همش میگم اگه باردارشم با اینا چه کنم

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
1444
چند وقتته 

من!؟

باردار نیستم امضامو بخون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مستان همه افتاده و ساقی نمانده...                            یک گل برای باغبان باقی نمانده...                              صحرا همه گلگلون شده...🌷                                         هر بلبلی دل خون شده...💔                                        مظلوم حسینم...      مظلوم حسینم...  
تاریخ زایمانت کی سزارینی یا طبیعی

۲اذر زدن برام طبیعی،اما میخوام سز شم معلوم نیس شایداخرای ابان بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
۲اذر زدن برام طبیعی،اما میخوام سز شم معلوم نیس شایداخرای ابان بشه

آهان بسلامتی زایمان کنی انشالله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هم خیارشور خوردم هم سیر خیارشور بخاطرنمکش شایدضررباشه اما سیزفک نکنم

منن دوس دارم هر وقت بچه دار شدم بچم آبان یا آذر دنیا بیاد😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1390
[QUOTE=105277916]نه بابا چه ضرری! ماه سوم به بعد ریسک غذایی میاد پایین ولی بخاطر نمکش کم بخور هرچقدر ...

عزیزم اخرین پریودت کی بوده فکر کنم منو شما بارداریمون هم زمانه سوال دارم ازت لطفا

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منن دوس دارم هر وقت بچه دار شدم بچم آبان یا آذر دنیا بیاد😍

عه چرا؟😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331