1428
1389
الان میخای پز بدی شوهرت پیشته  چیز کردین😑

مگر پزداره😂😂😂😂😂😂😂😂

دل من دربه دره.         درمون دردش سفره.                         یه نفر نیس که یه شب مارو زیارت ببره.                السلام علی الحسین

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

تا حالا نخوردم

اگر مجبور شدی بخوری خونریزی کردی فولیک اسید بخور تا قطع شه وقتی هم قطع شد تا چندروز بعد ادامه بده

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
1432
بذارم واقعا؟🤦‍♀️😂

اره بابا قبلا دیدمتا اماالان دیدم تاپیک زدی من نرسیده بودم🙈

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
اگر مجبور شدی بخوری خونریزی کردی فولیک اسید بخور تا قطع شه وقتی هم قطع شد تا چندروز بعد ادامه بده

اگه اينجوريه كه اصلا نميخورم

چون راستش من قصد حامله شدن دارم بعد از چند ماه البته

ولي دلم نميخواد به خونريزي اينا الان بيفتم

چون الان به شدت بدنم ضعيفه😰

1394
اگه اينجوريه كه اصلا نميخورم چون راستش من قصد حامله شدن دارم بعد از چند ماه البته ولي دلم نميخواد ...

مشکل نداری مثلا عفونت اینا

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 
اگه اينجوريه كه اصلا نميخورم چون راستش من قصد حامله شدن دارم بعد از چند ماه البته ولي دلم نميخواد ...

پس اگرقصدشو داری بیخیال دیگه،بسپار ب خدا هرچی صلاحته

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
1387
1339