2733
2734
عنوان

همسرم اجازه هیچ کاری نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 2698 بازدید | 83 پست
پدر و مادر های ما هم دوستمون دارن اما خیلی تو بچگی و حتی بزرگسالی ما رو مسخره و گاهی تحقیر و توهین و ...

چنین خانواده ای قطعا بیماره که چنین فرزندی تحویا جامعه داده و شده شوهر این خانوم؟!

کجای دنیا کدوم پدر مادر از دوست داشتن بچشو مسخره میکنه!؟

تنبیه بدنی برای کودک اصلا جایز نیست و کودکانی که کتک خوردن یا افسرده اند، یا دچار اختلالات روانی.

با چنین توجیحات کلیشه ای، تو رو خدا دیگران رو قانع نکنید. برید تو دادگاه های خانواده، مدارس، و وضعیت بچه هارو ببینید بعد نظر بدید

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
هركسى ممكنه نگاه كنه بايد قاشق دست بگيرم چشم دربيارم يا همسرمو بندازم تو سياه چال تا كسى نبينه؟؟؟ ...

گاهی اعتماد هست اما باز هم تعصب و جدیت روی اون فرد زیاده

در کل دوست عزیز ما تا صبح که البته نزدیک صبح هستش با هم بحث کنیم باز من همون نظر رو دارم و شما هم نظر خودتون مثل آب تو هاون کوبیدن نظر شما کاملا محترمه برای من

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا الان یه نفر داره میگه از کتک خوردن ناراحت نباش مگه تو بچگی از پدرمادرت کتک نخوردی 😂😂😂😂😂

😀بنظر من این خانما که این رفتارهای غیر طبیعی عشق و دوست داشتن میدونن بیشتر مشاوره لازمن تا همسرشون چون واقعا هیچ ادم سالمی هیچ جای دنیا این رفتار هارو به عشق و دوست داشتن معنی نمیکنه

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
😀بنظر من این خانما که این رفتارهای غیر طبیعی عشق و دوست داشتن میدونن بیشتر مشاوره لازمن تا همسرشون ...

مازوخیسم دارن بخدا

یک عدد مامان آینده هستم که در پوست خودم نمیگنجم😁💟
2731
😒 غیرت تعریفش فرق داره. مردی باغیرته ک دل زنشو نشکنه. دست روش بلند نکنه. تکیه گاهش باشه دستش براش ا ...

درسته اما باید دلیل این رفتار ها پیدا شه ما که از زندگیشون خبر نداریم شاید خانم یه جایی یه کاری کرده  که آقا منظور برداشت کرده بلاخره ما که تو زندگی و افکار هم دیگه نیستیم و نظر شما هم کاملا درسته

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم
شما وقتی نگاه های یک نفر رو روی زنتون یا شوهرتون می‌بینید خوشحال میشید؟ 

خخخ. من ک میشم. 😂😜. میگم چشتون درااااااااد بس ک اقام جذابه. اقامم محلشون نمیده 😂. ولی از شوخی گذشته اگه قرار باشه ک بپاییم نگاه های بقیه رو پس این وسط اعتماد بی معنی میشه. ادما از شناختی ک از هم دارن میتونن بفهمن چیکارن. وگرنه آی اون اینو نگا کرد وای این به اون چی کفت ک دیگه زندگی رو از هم میپاشه 

چنین خانواده ای قطعا بیماره که چنین فرزندی تحویا جامعه داده و شده شوهر این خانوم؟! کجای دنیا کدوم پ ...

من خودم هم کتک خوردم اما حی و حاظر در خدمت شما هستم

ببینید ما که نمیدونیم توی زندگی این خانم و آقا چی گذشته چی شده که از یک جایی یهویی طرز فکر آقا عوض شده

2738
مازوخیسم دارن بخدا

ناراحتیش بیشتر انجاس که این تفکرات به بچه هاشونم انتقال میدن و این باعث میشه این تفکر نسل به نسل ادامه پیدا کنه و ازبین نره 

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
خخخ. من ک میشم. 😂😜. میگم چشتون درااااااااد بس ک اقام جذابه. اقامم محلشون نمیده 😂. ولی از شوخی گذش ...

درسته اما هر کس طرز فکری داره

بابا همچین اینا رو میگی انگار نه انگار که اینجا ایرانه اینجا ایرانه و بر طبق اسلام اختیار کامل زن دس ...

مردا خیلی بیجا کردن .شوهر من تو همه موارد از من اجازه میگیره .انتقام همه زنای مظلوم رو من از شوهرم میگیرم😁

😜من برای رنگ کردن موهام بایداجازه بگیرم چ برسه ب بقیه چیزا ولی برا لباس یاارایش کاری نداره هرکی یجوریه عزیزم من چون شوهرم دوس داره اجازه بگیرم توذوقش نمیزنم لجبازی نمیکنم.

من با گیر دادن های بی مورد و الکی مخالفم .

ولی این که مردی رو پوشش همسرش حساس باشه یه مساله ی کاملا عقلانیه چون دلش نمیخواد زیبایی های ناموس اش رو با بقیه شریک شه .طبیعیه .

غیرت بیشتر از اینکه یه مقوله ی مذهبی باشه،یه مقوله ی انسانی هست .یعنی هر انسان سالمی غیرت داره چون اگه نداشته باشه ،فرقی با سیب زمینی نمیکنه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2706