2733
2734
عنوان

پسرم تب داره بایدبیدار باشم خوابم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل شما هستم واکسن پسرم رو زدم بیدارم 

پسرم اوریون گرفته تبش خیلییییی بالا میره هر هار ساعت استامینوفن میدم با این حال تبش بالاست خیلی خسته ام و شدیدا تنها الانم دارم بیهوش میشم

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
2728
من ده شبه بیدارم از سرفه دخترم. امشب هنوز سرفه نکرده، خوابم نمیبره ولی حالا تا خوابم بگیره سرفه هاش ...

من دعا میکنم شمام دعا کن پسرم خوب شه توروخدا حالش اصلا خوب نیست 

2738
پسرم اوریون گرفته تبش خیلییییی بالا میره هر هار ساعت استامینوفن میدم با این حال تبش بالاست خیلی خسته ...

کاش از این پدهای تب تهیه میکردی. یکی رو شکم یکی پیشونی میچسبونی سریع تب و میاره پایین. هم بچه اذیت نمیشه هم شما تا زمان تعویض پد میتونی ی استراحتی بکنی

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
شوهرتو بیدار کن دو ساعت شیفت بده تو بخوابی

خودش حرفی نداره ولی خستس خوابش میبره نمیشه اعتماد کرد همش چرت میزنه ساعت 6 میره یازده شب میاد طفلی.

من دعا میکنم شمام دعا کن پسرم خوب شه توروخدا حالش اصلا خوب نیست 

خودمم اوریون گرفتم، یادمه که سخت بود. نگران نباش عزیزم خوب نمیشه

درکت میکنم مادری، حاضری ده برابرش خودت مریض باشی بچه ت نه. انشاالله زود زود خوب میشه چند روزه اولش سخته بعد رو به بهبودی میره 🌹❤

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
خوردم و دوشم گرفت ولی چون دو شبه بیدارم و امشبم برای حال پسرم خیلی گریه کردم چشمام خسته اس هی میوفته ...

آخ آخ چون گریه کردی سنگینه چشمات

‏بد شو چشماتو ببند خوب شو چشماتو باز کن ببین کی کنارته دستاشو ببوس
2706