2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرا مگه مرض دارن خو ؟ اگه ب دکترم بگم تاثیری داره بنظرتون

نه عزيزم نميشه

قبل ازينكه برى تو اتاق عمل سوند رو ميزنن شايد ٥يا ١٠ دقيقه قبل از اتاق عمل

منم ميگفتم تو اتاق عمل بزنيد ميگفتن نميشه بايد تو اتاق ايزوله زده بشه اماده برى اتاق عمل

ولى بمحض اينكه بيهوش يا بيحس ميكنن كلا وجود سوند ديگه حس نميشه اصلا فكر نميكنى بهت چيزي وصله حتى بعد از زايمانتم نميفهمى

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
نه بابا سال دختر باور کن همه دختر دارن 

ن اتفاقا امسال همه پسرن من تک توک دختر دار میبینم من کلاس بارداری میرم ۱۰ نفریم ۹تاش پسرن فقط من دخترم یا هرکی میاد مطب دکترم پسر داره جز من😂😂

من بیچاره سره اولیم ک سقط شد زایمان طبیعی کردم خداشاهده همه امواتم اومد جلو چشام دیگه ازون ب بعد اسم ...

من مادرم تجربه طزیعی داره هم سزارین گفت اکا میدونتم اون سزارین میوردم گول اطرافیا رو خوردم که گفتن طبیعی عالیه 

ن اتفاقا امسال همه پسرن من تک توک دختر دار میبینم من کلاس بارداری میرم ۱۰ نفریم ۹تاش پسرن فقط من دخت ...

وای من نه مطب میرم دختر فامیلا دختر حانله هرکی تو سایت میبینم میگن دختر باردارن 

خانم‌های محترم بهتره از عقلتون استفاده کنید. چون نمیخواید درد طبیعی رو بکشید میگید سزارین ؟ یعنی جرا ...

من به شخصه ترجیح میدم از عقلم استفاده نکنم و برای خودم ارزش قایل نشم ولی طبیعی زایمان نکنم..  

تمام متخصصین دنیا و مقاله های علمی دنیا اشتباه میکنن تو راست میگی خود دانید 

آره متخصصا راست میگن ولی ن تو شرایط ایران ک زنا بدنشون یک عمر ب تنبلی عادت کرده اون خارجکیا از بدو تولد ورزش میکنن ک انقد بدنشون راحت کش میاد طبیعی زایمان میکنن منی ک ۲۲سالمه سره جمع یک سال باشگاه رفتم کی میتونم مث اونا باشم

2706