2726
خب چرا بیهوشی؟ بی حسی بهتره که. 

اگه ديسك كمر داشته باشي بيهوش ميكنن چون بيحسى از بين مهره ها بيرون ميره 

من ٣تا ديسك دارم تو ٣تا مهره اى كه بايد تزريق ميشد 

گفتن نميشه ماسكو دادن بهم گفتن بزار رو دهنت خودت خودتو بيهوش كن

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میترسم دومی بیارم ولی تنها نمیشن گناه دارن

ن بابا زرنگ باشیم ب اینا برسیم آرزو ب دل نمونن از هفت تا خواهر و برادر بهتره براشون من ک دیگه نمیخوام بسمه ی دختر دیگه هم سال ۹۶ تو ۲۰هفتگی سقط کردم بدنم توان نداره بخدا

2728
عزیزدلم راست میگی سخته  ..ولی بازم هرچی باشه از طبیعی بهتره..

اره انصافا حاضرم صدباره سزارين شم بيهوش شم ولى به طبيعي فكر نكنم

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
وای بیهوش بهتر انگار ادم اون دنیا هیجی نه میبینه نه میشنوه

نه بابا ترسو نباش. فک کن بدون هیچ دردی یهو  صدای گریه بچت میاد و میارنش کنارت.. تازه کل عمل 5 دقیقه هم طول نمیکشه. دکتر بی حسی بالاسرت  میشینه باهات حرفم میزنه. حالیت نمیشه اصلا.       

خانم‌های محترم بهتره از عقلتون استفاده کنید. چون نمیخواید درد طبیعی رو بکشید میگید سزارین ؟ یعنی جراحی به این وسعت با این همه ریسک تحملش از درد زایمان سخت تره ؟ کو امبولی ؟ یک سر برید بیمارستان و آمار بگیرید. سرنا ویلیامز قهرمان تنیس دنیا هم حین سزارین امبولی ریه کرد. من از عزیزانم اینطوری شدن وگرنه مریض نیستم. ای کاش یکمی برای جسم خودتون ارزش قایل بودید.

اره بیچاره دخترامون گناه دارن من از الان فکر ایندشم همش 😭😭😭  من امسال هرکی رو میبینم دخمله ...

واقعا؟؟چه جالب پس واسه من بر عکس بوده هر کی رو دیدم بچش پسر بوده😁😁😁

من امشب به شوهرم داشتم میگفتم امسال سال پسره هر کی رو میبینم پسر بارداره

خدایا شکرت......  
بخدا بگن چکار کردی دو دستی محکم میکوبم تو سرشون

من بیچاره سره اولیم ک سقط شد زایمان طبیعی کردم خداشاهده همه امواتم اومد جلو چشام دیگه ازون ب بعد اسم طبیعی میاد رعشه میفته ب بدنم اون لحظه شوهرم کجا بود دردمو بکشه

2706