2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دل گنده ای بخدا من از ترس سوند وصل کردن شبا کابوس میبینم بعد تو انقد راحت داری از کشیدن بخیه ها ...

سوند خبلی بده اه .میرم از این تایپیک .الان صحنه های اون موقع میاد جلو چشمم .نابود شدم .یادم میوفته یروز ارزوی مرگ واقعی واقعی رو داشتم .خدا روشکر کنید بارداری بی دردسری داشتید .اشکم در اومد .اون درد سز یا طبیعی مال حد اکثر ۱۰ روزه یا کمتر .من ۱۰ ماه درد های وحشتناک و عجیب داشتم ک باعث میشد ی دفعه فشارم بشه ۶ حالو روزم بد بود .خودمو تو این روزا نمیدیدم .خدا رو شکر درد قابل تحمله بشرط اینک زمان زیادی نبره تا اروم شه .خدا بزرگه اسی ایشالله ب سلامتی دنیا بیاد اینا مسئله ای نیس پس فردا وقتی خوابی بچت از رو مبل با کنترل زد روی دماغت اون موقع میگی سزارین هیچی نبود  .اینقد ک از بچم ضربه خوردم

زز

وقتی بی حسی اصلا  حس نمیکنی فشارو..

اره ولى بيهوشى بگيرى بهوش بياي فشار ميدن

يعنى تك تك دردارو ميفهمى

من بخاطر ديسك كمرم بيهوشم كردن بهوش اومدم ديدم يا على ميخوان فشار بدن دوتا فشار دادن ديدم الانه غش كنم دستشو گرفتم گفتم توروخدا نكن خودم فشار ميدم😭

دوتا ديگه فشار داد و بعدش گفت خودت فشار بده كه جون نداشتم محكم فشار بدم بخودم رحم ميكردم

الان از باقيمونده ى اون خون تو رحمم يه پوليپ نزديك ٢سانتى هست 😩😩😩

كاش ميزاشتم فشار بدن

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
2728
🤣🤣🤣🤣🤣همون باهم دعا کنیم پسر بشیم بهتر  حالا من نی نیم دخمله بیچاره اونم در اینده یعنی بای ...

آره بخدا من راضیم همین الان پسر بشم 😂

بچه منم دختره بمیرم براش این چیزا رو باید بکشه ب جونش 😭😭😭طفلی دخترا چقد باید سختی بکشن 

آره بخدا من راضیم همین الان پسر بشم 😂 بچه منم دختره بمیرم براش این چیزا رو باید بکشه ب جونش 😭😭😭 ...

اره بیچاره دخترامون گناه دارن من از الان فکر ایندشم همش 😭😭😭 

من امسال هرکی رو میبینم دخمله باردار انگار سال دختر بخدا تمام دور اطرافم دختر حانله هستن عجیبه چقد

سوند خبلی بده اه .میرم از این تایپیک .الان صحنه های اون موقع میاد جلو چشمم .نابود شدم .یادم میوفته ی ...

خدا خودش ب همه باردارا کمک کنه ب سلامت زایمان کنن عزیزم وظیفه زن از مرد سخت تره ۹ماه بچه رو ب شکم بکشی با هزار جور درد بدن بعدشم داغون بشی تا دنیا بیاد آخرشم بگن چیکارکردی مگه

2706