2410
2553
عنوان

واسه سزارین بخیه جذبی خوبه یا کشیدنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17353 بازدید | 199 پست
حرفشو نزن من از ترسم حتی بهش فکرم نمیکنم خدا خودش ب دادمون برسه طبیعی ی جور بده سزارینم ی جور من دنب ...

یاشایدم تخم گذاری😅

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چراالکی انقد خودتو میترسونی و استرس میدی سوند زدن و کشیدن بخیه نه درد داره نه ترس 

کاش اصلا مرد بودم موندم چطور زایمان کنم از جفتشم میترسم 😭😭😭

اگه نظری دادم ک ب کارت اومد یا راهنماییم ب دردت خورد برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم ی صلوات بفرست ممنونم
یکی از فامیلامون پدرش در اومده بود تا طبیعی زاییده بود بعد ک زاییده بش گفتن عه بچه ریده تو شکمت بردن ...

طفلی هم از بالا جر خورده هم پایین به ریسکش نمیصرفه .همون سزارین بهتره. دوست منم طبیعی زاییده بود بخیه زده بودن بهش بعد نمیدونم  دیوونه چیکار کرده بود بخیه هاش پاره شده بودن دیگه میگفت دکتر جای سالم پیدا نمیکرد بخیه بزنه😭😭😭😭😭 بعدم کلی عفونت و درد کشید خیلی بد بود از اون موقع وحشت دارم از طبیعی

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
2456
اعتراف ميكنم سوند مزخرفترين تجربه ي عمرم بود كه نميتونستم تحمل كنم درد نداشتااااا بخدا نداشت نترس ف ...

😰😰😰😭😭😭😭🤕🤕🤕😁😁😁😂😂😂😂😂😂👏👏👏

اگه نظری دادم ک ب کارت اومد یا راهنماییم ب دردت خورد برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم ی صلوات بفرست ممنونم

والله دكتر به من گفته بود بخيت جذبيه لازم نيست بكشى ولى دو ور برش نخ زده بود بيرون به اندازه ٢ سانت هرچى صبر كردم از بين نرفت اخر سر خودم كشيدم نخه رو بيرون😐

🤣🤣🤣عمرا از دهن دیگه بیاد بیرون 

زایمان اورال😂😂😂کاش بود

2714
والله دكتر به من گفته بود بخيت جذبيه لازم نيست بكشى ولى دو ور برش نخ زده بود بيرون به اندازه ٢ سانت ...

پس جذبی نبوده احتمالا

استارتر الکی نترس و استرس نداشته باش اگه سخت بود انقد ملت فرت فرت نمیزاییدن الان یه سریا رفتن برا بچ ...

من همین یکی واسه هفت پشتم کافیه

اخه میگن بعدش پرستار میاد اینکارو میکنه نه تو اتاق عمل نمیدونم چجوریه من بارداری اولم هست 

من دو تا سزارین داشتم، ازاتاق عمل ک میخواستن بیارن بیرون انجام دادن. اصلا بی حسی متوجه نمیشی.وقتی هم از اتاق عمل بیارنت بیرون تا دوساعتی بی حسی.. مطمعن باش توو بی حسی این کارو میکنن. .    

خوشبحالتون.من کلا ازبارداری میترسم.وقتی نوشته های شمادرباره بخیه وجراحیومیخونم بدنم میلرزه وسرمیشه

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝
من ارزو میکنم پسر بشم بهتر🤣

وقتی با بی حسی نخاعی سزارین بشی زمانی که هنوز بی حس هستی رحم رو فشار میدن و هیچی حس نمیکنی اصلا

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
2706