2726
اتفاقا حالا میدونی من از کدوم درد میترسم شنیدم بعد سزارین میان شکم فشار میدن خون تخلیه بشه رحمم جا ب ...

پس برامن اینجور نبود .تو همون اتاق یا بعدش من وقتی بچم بدنیا اومدو صداشو شنیدم بیهوش شدم یافشارم اوفتاد یا امپولی چیزی زدن یادم نمیا احتمالاا ای ن مورد اخر بود ولی وقتی بیدار شدم نیم ساعت گذشته بود و دیدم تو همون جام ی سطل پر خون بغل تخته صحنه بدی بود ولی من نترسیدمدادم باید طاقتش بالا باشه خیلی سخته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من هر کیو تو اطرافم تو دنیای واقعی دیدم پدر پدر صاحابش در اومده جر وا جر شدن بعد میای اینجا یه ...

تازه بعضیارو میبرن واسه طبیعی طفلی هم از پایین جر میخوره اون همه درد و تحمل میکنه اخرشم میگن بچش بدنیا نمیاد باید بببریم سزارین 😶

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
2728
خیلی دل گنده ای بخدا من از ترس سوند وصل کردن شبا کابوس میبینم بعد تو انقد راحت داری از کشیدن بخیه ها ...

چراالکی انقد خودتو میترسونی و استرس میدی

سوند زدن و کشیدن بخیه نه درد داره نه ترس 

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲
وایییییی چه دل گنده ای داشتی تو من سرمم تو دستم تموم شد نمیزاشتم کسی بیاد درش بیاره🤣🤣🤣چه برسه بخی ...

😂😂😂 يكم ديوونه ام ،بعد از زايمان انژيوكد تو دستم بود مامانم اومد بجه رو بياره شيرش بدم زد انژيوكد سيخ رفت تو دستم رگ دستمو پاره كرد حالا مامانم داره از ديدنش غش ميكنه من ميگم بابا جان چيزى نيس خودم درش ميارم 

حالا خونم داره ميزنه بيرون ناجور

ديدم حالش داره بد ميشه پرستار صدا كردم 😂

گفت ديگه بخواى بزايى من نميام بيمارستان😩

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
منم از همین دردش میترسم دیگه😭😭

نترس عزیزم اصلا بخیه کشیدن درد نداره 

اونایی که احساس درد میکنن درد استرسشه حتی یک درصد امکانش نیست مگر اینکه زخمش خوب نشده باشه 

منم سزارینی بودم بجز سزارین 

صفرا و آپاندیس هم عمل کردم خودم بیشت بخیه هارو کشیدم حداقل بین ۶تا ده روز بسته به نوع بدنت زخم ها بسته میشه 

😂😂😂 يكم ديوونه ام ،بعد از زايمان انژيوكد تو دستم بود مامانم اومد بجه رو بياره شيرش بدم زد انژيوكد ...

یا خدااااااا تو دیگه کی هستییییییییی 😖😖😖😖🤐🤐🤐

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
تازه بعضیارو میبرن واسه طبیعی طفلی هم از پایین جر میخوره اون همه درد و تحمل میکنه اخرشم میگن بچش بدن ...

یکی از فامیلامون پدرش در اومده بود تا طبیعی زاییده بود بعد ک زاییده بش گفتن عه بچه ریده تو شکمت بردن سزارینش کردن شکمشو تمیز کردن

اتفاقا حالا میدونی من از کدوم درد میترسم شنیدم بعد سزارین میان شکم فشار میدن خون تخلیه بشه رحمم جا ب ...

حرفشو نزن من از ترسم حتی بهش فکرم نمیکنم خدا خودش ب دادمون برسه طبیعی ی جور بده سزارینم ی جور من دنبال اختراع روش جدیدم برای زایمان زایمان از دست یا زایمان از پا یا شایدم زایمان از دهن

خیلی دل گنده ای بخدا من از ترس سوند وصل کردن شبا کابوس میبینم بعد تو انقد راحت داری از کشیدن بخیه ها ...

اعتراف ميكنم سوند مزخرفترين تجربه ي عمرم بود كه نميتونستم تحمل كنم

درد نداشتااااا بخدا نداشت نترس فقط بى مادر ميسوزونه اون قسمتو همش حس ميكنى الان جيشت ميريزه زمين درحاليكه راحت دارى جيش ميكنى فقط توهم ميزنى كه بهت وصل نيس و داره ميريزه زمين

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
2706