2737
2734
عنوان

بزرگترین سوتی که دادید چی بوده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4287 بازدید | 111 پست
یه بارم استاد ازم سوال کرد من گفتم ها.  وای ضایع شدم ترم اول بودم بعد کلاس استاد بهم گفت بیا با ...

همون جا بهش می گفتی استاد هان😂😂😂

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
ساعت چهاااارهههه باورت میشه ما هنوز بیداریمممم صبح زود هم بپه ام بیدار میشه نمیزاره بخوابم😓🤣

دقیقا منم هی ب دخترم نگاه میکنم هی ساعت و نگاه میکنم الان می گفتم ۴ ساعت مانده تا بیداریه باران😢😢😢😢😢

السلام و علی الحسین😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساعت چهاااارهههه باورت میشه ما هنوز بیداریمممم صبح زود هم بچه ام بیدار میشه نمیزاره بخوابم😓🤣

ای وای تو هم بچه کوچیک تو خونت داری مثل من؟::

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

واییی ی بار رفتیم یه فست فود معروف دور میدون 

گفتیم دور میدون بچرخیم تا جای پارک پیدا کنیم

ی دور ک زدیم من هیجان زده گفتم اااااا یه فست فود هم اینوره میدونه 

شوهرم با چشای گرد منو نگاه مبکرد بعد گفت این همون قبلیه ما یه دور تو میدون زدیم دوباره اومدیم جلوش😂😂😂😂😑😑😑😑اون اوایل سوتی دادم 

ولی بعدش خودش یََیییک سوتیایی داد که دیگه من فراموش شدم😂😂

#انسیه_الحورام  ♡طرح لبخند طُ پایان پریشانی هاست:)♡
2731
واییی ی بار رفتیم یه فست فود معروف دور میدون  گفتیم دور میدون بچرخیم تا جای پارک پیدا کنیم ی ...

تا یه مدتی صدام میزد باهوش😂😂😂

#انسیه_الحورام  ♡طرح لبخند طُ پایان پریشانی هاست:)♡
تا یه مدتی صدام میزد باهوش😂😂😂

حالا آخرش جا پارک پیدا کردید یا نه؟؟😂😂😂

😂😂😂😥😥😥اره ولی کوفتم شد

چراا؟؟؟

2738
جلو دختر خواهرشوهرم گوزیدم

گوز عادیع باوو من یه بار تو لیوان جیش کردم پره پر  تست بارداری بدم ،تست رو زدم گذاشتم رو فن دستشویی ،لیوان رو گذاشتم جای روشویی که با سرکه و نمک و خمیر دندون اینا امتحان کنم ببینم چطوری میشه زیاد خونده بودم تو نی نی سایت ،رفتم به غذا سر بزنم و بعد که برگشتم دیدم لیوانم  خالیه نگو من به غذا سر زدنی برادر شوهرم یهو درو زده بوده و اومد خونه نگو رفته بوده دستشویی اب قطع میشه افتابه رو کلا میریزه که دستشوییش بره تو چاه و اب کم میاد خودشو بشوره ،لیوانو برمیداره خودشو دستاشو میشوره یه دستم میکشه تو موهاش حالا اینارو داشت تعریف میکرد که اره شانسم اب قطع شد با اون لیوان اب مال کی بود من خودمو شستم لیوانو دیگه استفاده نکنید و اینا ،منم خشکم زده دستاشو با حوله داره خشک میکنه یه دست تو موهاشم کشیده بود معلوم بود ،حالا به شوهرم اروم گفتم داستان اینه چیکار کنیم بگیم نگیم ،گفت نه زشته ولش سفره رو بنداز فقط بشقابشو من میکشم واسش یکم بیشتر میکشم که دست نزنه اضافه اینا برداره لیوان ایناهم نیار همون اب معدنی و نوشابه کوچیکارو از هر کودوم دوتا بیار که یه اب و یه نوشابه بهش بدیم یه اب و یه نوشابه واسه ما دوتا که روش نشه دست بزنه ماست ترشی اینا نیارر ،خلاصه غذا اومد زود واسش کشید شوهرم یه رون کامل و برنجو فلان گذاشت جلوش قاشق و چنگال و همه چی داد و این خورد و ماهم خوردیم حالا غذا تموم نشده اخراشه شوهرم گوشیشو برداشته میگه هان چی شده نه بابا الان میام الان میام من بهش میگم چی شده میگه بابات داداشتو در حال مشروب خوردن دیده با لیوان زده چشم داداشت داره کور میشه تو اتاق عمله من حالا گریه مثل بارون برادر شوهرم همونطور که از دستشویی نشست سره سفره صاف رفت خونشون که ما بریم بیمارستان و من حالا با گریه دارم لباس میپوشم شوهرم میگه الکی گفتم که بعد غذا تکیه نده به جایی و چایی هم بخواد میگه بهم اینم تنبیه تو که ادم شاشو نمیذاره رو روشویی شاید مثل الان یهو کسی اومد خلاصه برادر شوهر غسل شاش منو گرفت و منم حوله و بشقاب و قاشق و اینای رضارو انداختم بیرون ،الان هر وقت ما میبینیمش میخندیم اونم میخنده نمیدونه داستان چیه اینم اثرات تست های بارداری خانگی نی نی سایت بر روی خانواده ها

گوز عادیع باوو من یه بار تو لیوان جیش کردم پره پر  تست بارداری بدم ،تست رو زدم گذاشتم رو فن دست ...

😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

لطفا واسه روح مادر مهربونم صلوات بفرستین و دعا کنید خونه دار شم🌹
ابجی انلاینی ولی جواب پیام های منو نمیدی 😔

سلام عزیزم دیروز یک صفحه برات تایپ کردم که جوابتو بدم برادرشوهر بی شعورم مودمو قطع کرد الان نیم ساعت آنلاین شدم تازه از خونه بابامینا اومدم گلم

2706