2733
2734
عنوان

بزرگترین سوتی که دادید چی بوده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4287 بازدید | 111 پست
جمعه گذشته خانواده شوهرمو دعوت کردیم ناهار شوهرم ماهی کبابی درست کرده بود مادرش شوهرم گفت من خیلی از ...

منم نمیدونم😀😀

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
وای واسه ما خیلی این مورد پیش اومده😁شوهرم وقتی متوجه میشهیقیه دیدنش ناراحت میشه منم مثلا میخام از د ...

خوب شد پیش خانواده خودم نرفتیم

از بابام بیشتر از همه خجالت میکشم

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شبم همونجا موندیم عمومم سه تا بالش و یه دونه پتو داشت کلا... جامونم نمیشد به زور کنار هم خوابیدیم هر ...

😐😐😂😂😂😂 حالا خوبه جدی نگرفته یهویی بیاد

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
از دست شویی مدرسه اومدم بیرون پاچه های شلوارم  مدرسه رو زدم بالا که مثلا خیس نشه . دستشویی رو ش ...

تیپت کاملا پسر کش شده بود😂😂

2731
شله زرد پختم پر از زعفرون و خلال بادوم ، روزه بودم ، براي همسايه ها هم كشيدم كه اذان گفت ببرم براشون ...

ای وای 😨😨😨😨پس چیکارش کردی؟؟

من ریاضیم صفره میرم مغازه گیج میشم بخاطر همین خودم خیلی کم پیش میاد برم خرید شوهرم همیشه خرید میکنه هروقت میخوام برم خرید استرس دارم مثلا ۱۰۰۰ تومنی رو با ۱۰۰۰۰ تومنی اشتباه میگیرم مثلا بگه فلان وسیله ۲ تومنه باور کنید یاد ۲۰۰ تومنی میوفتم نمیدونم چرا تو جمع استرس میگیرم حساب و کتابم صفر میشه 

2738
من ریاضیم صفره میرم مغازه گیج میشم بخاطر همین خودم خیلی کم پیش میاد برم خرید شوهرم همیشه خرید میکنه ...

نترس تنها نیستی منم مثل توام یادمه یه بار با کلی ناز و ادا رفتم مغازه گفتم اقا ببخشید این پفک هزار تومنیاتون چندن یعنی دقیقا مرده این شکلی شد😐😐😐😨😨😨

شبم همونجا موندیم عمومم سه تا بالش و یه دونه پتو داشت کلا... جامونم نمیشد به زور کنار هم خوابیدیم هر ...

خدا نکشتت 😂😂😂😂😂

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد... خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

من همیشه به استادمون میگفتم هیچ کقت وارد سیاست نشید پست اینا قبول نکنید

این زد یه ترمی مدیر گروه شد توکلاس گف خیلی اذیت میشم خانم فلانی گفته بود پست قبول نکنم 

منم برگستم گفتم استاد منظور من پست های بالا بود پست شما که چیزی نیست😑😑😑😑

یه بارم همون استاد بهم گفت فلانی ساعت چنده

منم آستین مو زدم بالا ساعتمو نگاه کنم اونم بالا سرم  منتطر ساعت بود بعد یادم افتاد ساعتمو گم کردم 🤣🤣🤣

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
رفته بودم بستنی دستگاهی بخرم  گفتم آقا بستنی ریدنی بده ۲ تا آبروم رفت

😂😂😂 حالا چرا ریدنی؟؟؟

وقت

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
یعنی چطوری؟؟

ابروام کلاباتیغ زده بودم واسه تتو نوبت داشتم بعد حواسمنبود یه ابرومو کشیدم اون یکیو یادم رفت همینطوری بایه ابرو رفتم بیرون همه نگاهم میکردن یه ابروخوشکل طراح کردم اون یکیویادم رفته بود

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
2706