2737
2734
عنوان

پیامهای اخلاقی....

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 112 پست
بعضیاشون عمدا این کارو میکنن تا طرف رو به خیال خودشون از برج عاجش بیارن پایین!  معمولا کسی این ...

خیلی ها از دسته ی آخرن.. اونایی که واقعا حس بد میخوان منتقل کنن هم که اول به خودشون دارن حس بد میدن بعد به یکی دیگه... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ا جدا؟ چراااا؟ 

چون اون خودش الان دنیای استرس داره حال روحی خوبی نداره خودش میخواد تماااام و کمال مادری کنه.و توضیحات اضافه من یعنی تو بلد نیستی من بلدم!استرس بهش وارد میکنه ناراحتش میکنه.پس بهتره تا نپرسیده چیزی نگیم و بذاریم هر جور دوست داره و صلاحشه رفتار کنه با بچش

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
2728
چون اون خودش الان دنیای استرس داره حال روحی خوبی نداره خودش میخواد تماااام و کمال مادری کنه.و توضیحا ...

واو چه خوب که گفتی از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم مثلا پیشنهادی طور بگن اونایی که تجربه دارن و مدام هم نگن خوبه؟ یا کلا نگن؟ 

2738
حرفت درسته  به نظرم اینم اضافه کن که زودرنج نباشیم و حرف بقیه رو بزرگ نکنیم واسه خودمون این جور ...

اره کاملا موافقم به قول اون دوستمون نمیشه همه رو باب میل خودمون درست کنیم...اما به نطرم میشه به کسایی که از رو ناآگاهی اینجور کارا رو عادت کردن انجام بدن یه تلنگر بزنیم.. نه؟ 

من چون راهم دور بود و خدادوشکر خانوادم دستشون به دهنشون میرسید سر هر سه تا بچم همون اوایل بارداری پول دادن سیسمونی بخرم و منم تا ۵۶ ماهم میشد کاااامل خریدامو کرده بودم.بعد خیلی ذوق میکنم واسه نینی و لوازماش کلا.هر کی باردار میشد همش میپرسیدم سیسمونی خریدی؟؟ نخریدی؟؟کی میخری؟؟چقدر بی ذوقی که تا الان نخریدی🤦‍♀️🤦‍♀️خب کم کم حس کردم دیگران خوششون نمیاد و فهمیدم کارم زشته !!بابا خب شاید خانوادش ندارن شاید نمیخوان بخرن شاید کوفت شاید مرض به تو چه اخه ؟؟!!🤐این چنین شد که لال گشتیم

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪

من وقتايي دلم ميشكنه كه اينهمه ميگردم لباس ميخرم  يه مدلي كه خيلي ازش نيست وسيله خونه ميخرم  كه اصلا به شخصيت خودم ميخوره غذامو يجوري درست ميكنم طعم جديد ميدم عكس به سليقه ي خودم ميگيرم وخيلي كاراي ديگه اونوقت يه اسمشو نبر خيلي شيك همه رو كپي ميكنه يعني از يه تخم مرغ تا اخر ماجرارو عينش ميخره اينقدر خورده تو پرم ديگه ذوقي برام نمونده ده سال خسته شدم ديگه فقط ميگذرونم ، صرفا دردو دله كاش ادما يكم خلاقيت داشته باشنو اينقدر انرژيه بقيه رو نگيرن   لامصبا ديگه تو خريد كتوني هم نريد همون مدل و همون رنگو بخريددددد

2706