2726
عنوان

اگه کسی واقعاحس ششم قوی داره بیاد براش ایت الکرسی میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 44 پست

حس شیشم چیه دیگه.

مگه میشه ادم از تو نت درباره ی زندگی یه نفر دیگه و اینده ش پیش بینی کنه.

ان شالله که بیماریش به خیر بگذره و خطرناک نباشه.

درسته تو شرایط سخت ادم به این چیزا روی میاره اما جز خود خدا نباید از کسی کمک خواست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دعا برا همه چي مينويسم .واسه بخت كه باز بشه اگه كسي هم مدنظر باشه رو اسم اونم ميشه نوشت 

چه جوری دعا می نویسی؟!

چه دعایی؟

و از روی چی؟

تا اونجایی که میدونم اهل بیت دعانوشتن و مراجعه  به دعانویس و این چیزا رو به شدت نهی کردن.

اره عزیزم

😍😍به من یه چیزی گفته دعا کن برا منم حقیقت بشه ..برا مریضتم ۵ تا آیته الکرسی میخونم انشاالله ک شفا پیدا کنه 

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
چه جوری دعا می نویسی؟! چه دعایی؟ و از روی چی؟ تا اونجایی که میدونم اهل بیت دعانوشتن و مراجعه &nbs ...

منم از يه دعاگر زن ياد گرفتم .ايراني نبود افغاني بود . .خانم خيلي خوبي بود ،رفت خارج المان رفتن منم بش گفتم به دعا نياز دارم دشمن زياد دارم مدام برام دعا ميكنن .اونم موارد خوبش رو يادم داد تا حدودي بيشترش رو يادم داد .

اره عزيزم مينويسم براتون .

یعنی واسه مشکلات منم راه حلی داری؟ می تونم درخواست دوستی بدم؟

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

حس ششمی ها خوابیدن؟

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2706