2733
2734
جدیدا هم توی رابطه معذرت میخوام خیلی فعال نیست . داریم ولی  یکم کیفیتش تغییر کرده. امشب گفتم پس ...

بیا رو خودمون کار کنیم و ب جای توجه ب اونا ب خودمون توجه کنیم و اصلا هم طلب محبت و مهر نکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیا رو خودمون کار کنیم و ب جای توجه ب اونا ب خودمون توجه کنیم و اصلا هم طلب محبت و مهر نکنیم

اره واقعا امشب دیگه سرم به سنگ خورد میرم باشگاه می نویسم بچه ها رو هم میندازم گردنش نگه داره  چند دستم لباس خوشکل میخرم واسه خونه . یک ساله خیاطی یاد گرفتم میخواستم کار کنم امشب ولی پشیمون شدم ولش کن میخوام به خودم برسم

یه چند باری همش مسخرم میکرد که گرفتس خیاطی رو یکم قیافتو دیدی بهم ریختی و فلان.. 

وقتی خودشون زن خرج تراش میخوان ما چه اصراری داریم والا فدای سرم

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2738
اره واقعا امشب دیگه سرم به سنگ خورد میرم باشگاه می نویسم بچه ها رو هم میندازم گردنش نگه داره  چ ...

اره حتما اینکارو بکن و بزو باشگا

ب قول تو وقتی میگ هیکلت اینجوره و انجوره درستش کن باید بهاشو هم بده دیگ

اره حتما اینکارو بکن و بزو باشگا ب قول تو وقتی میگ هیکلت اینجوره و انجوره درستش کن باید بهاشو هم بد ...

امشب بهش گفتم تو یک سال بذار من برم باشگاه ببین درست میشه یا نه هر بار رفتم ثبت نام ۲ ماه نشد ول کردم بخاطر چیییی شهریه یا بچه ها😶

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
ایندفع دیگ دلت نسوزع و برو منم از اول مهر پکیج لاغریو میگیرم😊😊

اره حتما

ان شاالله تو هم دیگه به خودت برس این مردا عقل که ندارن هر چی هست توی چشم و اون پایینی خلاصه شده😒  ماهم باید به خودمون برسیم تا بفهمن ما هم از زنای دیگا چیزی کم نداریم 

2706