2737
2734

داخل زندگیشی؟؟؟؟

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

من بشخصه کسی رو دیدم که زندگی یکی دیگه رو نابود کرد و الان همه فکر می کنن خیلی خوشبخته...ولی من میدونم چه نکبتی از سر زندگیش میباره

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه شوهرو تو چنگمون میذاریم که از توش دربیارن؟؟😂😂 تو قفس که نیست و اگه ذاتش خراب یا سست عنصر باشه میره دنبال خیانت. 

این مورد هم شما تو بطن ماجرا نیستی، همه زندگی ها از بیرون قشنگنن، ولی باطنشون معلوم نیست به زیبایی بیرون هست یا نه

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
مرد درست و حسابی رو نمیشه دزدید . مفت چنگش

قبول دارم اون العان نمیرفت یه سال دیگه میرفت رفتنی رفتنیه

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
2738

یه اشنا داشتیم زنه زندگی مرد رو پاشوند 

بعد باهاش ازدواج کرد

بعد یه مدت مرده دوباره به این خیانت کرد

الانم که سنش بالا رفته یه بیماری نادر گرفته

البته شوهرشم عاقبت به خیر نشد یه زنو عقد کرد دوباره

زنه مهریه شو گرفت بدبختش کرد

لطفا برای ارامشم دعا کنین

مطمئنا خدا یه جایی حسابشو میذاره کف دستش

نعوذبالله خدا که اون بالاسر بیکار ننشسته که انسانها هر غلطی دلشون میخواد بکنن

خدا هم میبینه و هم میشنوه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

والا دخترخاله من پروفایلای چیسان پیسان

اداهای الکی

خوشبختیای جار بزنکی

ولی من تو زندگیشم دقیق بگم یه مشت اراجیف شده زندگیش

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

من سه سال پیش یه نفر خیر نبینه از زندگیش الهی یک تهمتهای کثیفی بهم زد، زندگیمو به آشوب کشید فقط خدا میدونه چی کشیدم

یکسال تمام هرروز به خدا میگفتم خدایا پس چرا خوش و خرم داره زندگی میکنه، پس کو عدالتت

خدا شاهده شب عاشورا بود خواب دیدم یکی بهم میگه، خدا حق رو میگیره، ولی قرار نیست هردفعه تو خبردار بشی

از خواب بیدار شدم گفتم خدایا هرطور خودت صلاح میدونی، سپردم به خودت

خداشاهده چندماه بعد شنیدم چه نکبتی تو زندگیش افتاده، بلاهایی که سر من آورد رو تک تک چشید بی شرف

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706