1428
1389

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401
1394

اکو،دولچه اند گابانا

دیور.جدور

اکو،ورساچه برایت کریستال

اوری وان

ورساچ،کریستال نویر (شیرینه و با کلاس)

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما دهنتو ببند و اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم.

من همیشه اینو میزنم

هرجاهم برم میگن چه بوی خوبی خوبی

خواهرم ایناهم نیگن باز بوی مینا اومد😂😂

ایترنتی+دیزر بلووو

ترکیبی میرنم همیشه

فقط هم این دوتارو میزنم

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎💎💎💎تیکر هدفمه💎💎💎💎                                             گروه آبی💙💙وزن شروع ۸۰💙وزن جدید ۶۲/۵۰۰💙وزن هدف۵۵💙                                                       قرررربون بامدادخمار(الهه جونم)و همه دوستان تاپیک💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
لانکوم لانویت خوبه پس بخرمش؟😍

آرهههه من دارم همه همیشه میپرسن عطرت چیه خیلیییی رد بو داره اصلا هم سر درد نمیاره غلیظ نیست 😍😍😍💜💜💜💜

‏دلم ازون تفنگا میخواد ک روشنش میڪردی میگفت:فایر فایر ایچوشوشوشوچوچوشو فایر فایر/:  
1391

من خودم کلی عطروادکلن دارم ولی بازم ازادکلنای شوهرم استفاده میکنم ادکلن دزدکی که باخیال راحت شیششوخالی کنی معرررکست.مخصوصا ادکلن گلادیاتورش  

تازه عضو  ترکیدم بازاومدم          قدر اونی رو بدون که خودش کهنه پوشیدتاتو نو بپوشی  #پدر#
1364