2737
2734

داشتم با برادر شوهرم شوخی میکردم میگفت لاغر شدم و کچل ،،(موهاش داره میریزه)۲۴ سالشه البوم پیش دوستام رفته منم گفتم ک برو دکتر و تغذیتو خوب کن و فلان بعد هی دیدم داره مسخره باری میکنه منم گفتم بابا الان رفتی پیش دوستات افسردگی گرفتی دوروز دیگ خوب میشی زیا  بهش فک نکن البته با خنده

میشه واسه نینیم یه صلوات بفرستین ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با برادر شوهر مجرد  زیاد شوخی نکنید داستان میشه‌😬

دیدم که میگم

مخالفی ریپلیم نکن امشب اعصاب ندارم😬

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2738
با برادر شوهر مجرد  زیاد شوخی نکنید داستان میشه‌😬 دیدم که میگم مخالفی ریپلیم نکن امشب اعصاب ...

آره منم سرم اومده دیگه جواب سلامشون هم به زور میدم

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
با برادر شوهر مجرد  زیاد شوخی نکنید داستان میشه‌😬 دیدم که میگم مخالفی ریپلیم نکن امشب اعصاب ...

عزیزم کلا با خانواده شوهر نباید شوخی کرد دیدم که میگم 😅

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

چشم.فقط شما ب اعصابت مسلط باش

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2706