2726

عزیزم من از ازمایش سل فری چیز زیادی نمیدونم چیه میشه بگی برا چی انجام میدن  و هزینش چنده

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

و اگه دوست داشتی میتونی عکس ازمایشتو برام بفرستی ببینم چجوریه اصلا

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من از ازمایش سل فری چیز زیادی نمیدونم چیه میشه بگی برا چی انجام میدن  و هزینش چنده

عزیزم سل فری برای کسایی تجویز میشه ک ریسک سندرم بالا باشه توی غربالگری ،این ازمایش سل فری ک ازمایش خون هست انجام میدن دقیق مشخص میشه ک مشکل هست یا نه،من دو میلیون و چهارصد هزینم شد

2728

بله ممنون از راهنماییت متوجه شدم.انشالله بارداری سلامتی پیش رو داشته باشید.شبتون بخیر