2733
2734
عنوان

مامانايي كه بچه هاشون تٌل ميشن

359 بازدید | 47 پست

راهكاري براي بسته شدن جاي تل داريد؟يا كسي بوده بچش تل مشيده بعد فهميده لوزه داره بچش؟؟؟

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ببرش گلوشو سفت کنن بعضی زنا انجام میدن.خواهر زادع من میشه رفتن سفت کردن گلوشو

چند سالشه؟؟امروز برده بودم زنه گفت ٥دقيقه طول ميكشه و درد داره،پسرم نذاشت خيلي گريه كرد از درد هم دست زنه رو گاز ميگرفت😞

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
بعد اینکه گلوشو رد کردین جوشونده پوست سیب و عرق نعنا با آب ولرم بده بخوره ب مرور زمان تاثیر میزاره

واقعا؟واسه پسر منو در ميارن رد نميكنن

از کجا میفهمید

بچه نميتونه غذا بخوره چون اذيت ميشه و درد داره،عوق ميزنه و بعضيا هم بالا ميارن،تب بي دليل ميكنن و شبا هم راحت نميخوابن

واقعاً راهكاري داره؟

داره كه همون سفت كردن گلو هست كه خيلي از خانومايي كه تل گير هستن اينكارو يا انجام نميدن يا كمترشون بلدن

2706