2733
2734
عنوان

ینی قیمتاشون صحت داره؟! من باورم نمیشه😕🙄+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میشناسم خیلی گرونه😅

جدی میشناسی؟

مثلا اینو حدودا زده ۶ تومن

واقعا ۶ تومن میدن؟؟

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
2731
اگه واسه مبل هست آره قیمتای زاهدی عالیه،ته زاهدی رو اگه بلد باشید خیلی قیمتاش مناسبه، چون همشون تولی ...

عه جدی ینی ممکنه؟؟؟اصن باورم نمیشه این مدل رو بدن ۶ تومن😕

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
کجاست

بیاین یافت آباد، برید سمت حیدری جنوبی، میدان ایثارگران، اون سمتا برید قیمتا خوبه، اما اونجا به هرکی بگید زاهدی نشونتون میده باید برید تولیدیاش، اونی که میخواینو بدید واستون بسازه،دقیقا نصف قیمتش درمیاد.

2738

یکی گف تبلیغه

همه میگن تبلیغ

ای لعنت ب تقلیدتون

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
شوخیدم این که خوشکل نیست

اها زشت بودنش به کنار

ولی هرچی با خودم کلنجار میرم نمیتونم باور کنم

بیاین یافت آباد، برید سمت حیدری جنوبی، میدان ایثارگران، اون سمتا برید قیمتا خوبه، اما اونجا به هرکی ...

مرتضی گردمیدونیدکجاست

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘
قشنگ نیست عزیزم یه مبل راحتی شیک بگیر

ن عزیزم نمیخوام اینو بگیرم ک

این یکی از مدلاش بود

زده بود حدودا ۶ تومن

خواستن بدونم کسی هست اونجاها زندگی کنی خبر داشته باشع از صحت قیمتاش

مرتضی گردمیدونیدکجاست

من ن نمیدونم😕

2706