2726
عنوان

افرادی ک روی مخ هستن😬😧😩

153 بازدید | 24 پست

دوستان من و ابجیم جاریم ابجیم خیلی رو مخه...فک نکنین بخاطر کلمه جاریه ها....کلارفتاراش و حرفاش رو مخه...اینو من تنها هم نمیگم.....الانم تو ی شهریم..منم دلم نمیخواد زیاد ببینمش....برعکس اونا همینطور میگن ما بیایم...من دانشجو ام و باردار ی ذره درک نداره...با بچه 4 ماهه پامیشه میاد خونه من منم ویار بچه هم نق میزنه....شب بیدار....چون خواهرمم هست همه توقع دارن از جمله خانواده ک کلا من هوای اونو داشته باشم..من کوچیکترم ازش....خدایی خیلی رو مخه...بگین چیکارکنم...مثلا این بار اخری اومده خونمون شب پوشک بچه عوص کرده دیگه پوشکش نکرده صب با گریه اش بیدار شدم تا فرشو کثیف کرده ...بعدم بهش میگم میگه بچس خب...خودتم فردا میاری...نه شما بگین من باید دستشویی بچه اون تحمل کنم چون خودمم سال دیگه بچه دار میشم...؟؟..رعایت نجسی پاکی نمیکنه...ما سرویس بهداشتیمون داخله خونه هست بعد من دمپایی گذاشتم این اول وارد میشه بعد دمپایی میپوشه....چکار کنمهر کاری هم میکنه هی مامانمینا میگن اشکال نداره تو درکش کن😕.....

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....

کلا جلو یکی هم ادم صایع میکنه...حرفم بزنی منظورو اشتباه میگیره...بیشتر مشکلات من با مادر شوهرمم ب خاطر اونه...یعنی الان دیگه زنگ نمیزنم ب مادر شوهر چون میخواد گله ابجیمو بکنه همش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه ثابت کرده اونایی ک بچه هاشون رو آزاد میزارن و پوشک نمیکنن قبل اینکه یاد بگیره بره دستشویی خیلی ادمای شلخته و کثیفی هستن 🤮🤮🤢

حداقل خونه خودش بچه شو باز بزاره چرا توی خونه ی بقیه اخه

مهربون باشیم⁦❤️⁩
2728
تجربه ثابت کرده اونایی ک بچه هاشون رو آزاد میزارن و پوشک نمیکنن قبل اینکه یاد بگیره بره دستشویی خیلی ...

دقیقا مثل خواهرشوهر من ی کهنه خالی میزاره لای پای بچش جیش میکنه تمام زندگی کثیف میشه

الهی ...همه تووووووو
تجربه ثابت کرده اونایی ک بچه هاشون رو آزاد میزارن و پوشک نمیکنن قبل اینکه یاد بگیره بره دستشویی خیلی ...

خب اعصابمم از این خورده خونه خودش میگه بچه کثیف میکنه خونه من میگه پاش میسوزه

بهش بگو من نجس تمیز حالیمه اگه بازم لج کرد باهاش دعوا کن بگو اینجوری نرو دستشویی  خب نماز میخو ...

یعنی کلا میره دستشویی من باید پشت سرش مواظب باشم از بس میخواد تذکر بدیخسته شدم....میاد میره کلی کار رو دستم میزاره...کار کردنشم هم نکنه بهتره

دقیقا مثل خواهرشوهر من ی کهنه خالی میزاره لای پای بچش جیش میکنه تمام زندگی کثیف میشه

خونه اینجور ادما  بوی جیش میده ادم حالت تهوع میگیره

من که اصلا خونه ی سریا مجبورم برم ولی کثیفن هیچییی نمیخورم 

اصلا از گلوم پایین نمیره

مهربون باشیم⁦❤️⁩

وقتی میاد خونتون چکار میکنی

خب اعصابمم از این خورده خونه خودش میگه بچه کثیف میکنه خونه من میگه پاش میسوزه

وایییییی من بیشتر از تو دارم حرص میخورم 

با قاطعیت بهش بگو من حالم بهم میخوره خونه م کثیف شه بلکه ادم شه

مهربون باشیم⁦❤️⁩
خونه اینجور ادما  بوی جیش میده ادم حالت تهوع میگیره من که اصلا خونه ی سریا مجبورم برم ولی کثیف ...

من هربار میرم خونشون دستشویی باید پا و دمپایی رو کلا بشورم😩کلا یک درصد از ازدواج باشوهرم پشیمون باشم بخاطر نزدیک شدن ب این ابجیم...همه از دستش مینالن

وایییییی من بیشتر از تو دارم حرص میخورم  با قاطعیت بهش بگو من حالم بهم میخوره خونه م کثیف شه ب ...

اصلا جرف حالیش نیست..ی مدت قهر کردم بلکه نیان ولی کل خانواده سعی میکنن اشتیمون بدن...همشم از من دلخور میشن😭

اصلا میبینمش اعصابم قاطی میشه....خیلی هم لوسه...ی بچه میخواد نگه داره شوهرشم نظامی هر 1 روز کامل سر کار2 روز خونه هست...همه کارای بچه اون میکنه...ولی این خسته میشه..ی دکتر من باید برم ببرم...یهو بچه مریص میشه شوهرشم نیست یا میخواد بره سر کار میگن پریم خونه منه بدخت

2706