2737
2734
عنوان

عوضی نگاه کنید چه استوری گذاشته + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2858 بازدید | 49 پست
ببینم تو همون خوشگله نیستی که عکستو تو تاپیک پربازدید گذاشتی؟؟؟ اگه همونی ولششش کن بابا لیاقت نداره ...

اره همونم 

فداتبشم چشمات خوشگل میبینه 

باز میشه این در  صبح میشه این شب   صبر داشته باش!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره همونم  فداتبشم چشمات خوشگل میبینه

نه عزیزم نفرمیوو خوشگلی ماشالا

اسی یه چیزی یادت بدم که استوری اینستاشو سین نکنی تا لجش دربیاد ولی ببینیش؟؟یعنی سین کنی ولی اون نفهمه؟؟

نه عزیزم نفرمیوو خوشگلی ماشالا اسی یه چیزی یادت بدم که استوری اینستاشو سین نکنی تا لجش دربیاد ولی ب ...

چطوری 

مگه‌میشه

چطوری  مگه‌میشه

اره برنامه سیو استوری رو دانلود کن یه برنامه جداس لاگ این بشی فقط استوریو فالورا اینستاتو میاره از اونجا نگاه کنی استوری رو نه از خود اینستا اونوقت سین نمیشه😎میتونی بیای از اینستا خودت بعدش نگا کنی که هنوز دور استوری قرمزه و مشخصه باز نشده

2738
اره برنامه سیو استوری رو دانلود کن یه برنامه جداس لاگ این بشی فقط استوریو فالورا اینستاتو میاره از ا ...

مرسی عزیزم

دقیقا همین کارو کردم . احمق فکر کرده میتونه منو تحریک کنه بش پیام بدم

بهترین اخلاقی که دارم اینه که وقتی با یکی قطع کردم آیه هم نازل بشه نه جوابشو میدم نه استوری نه...کلا محلش نمیزارم.بی خیال بابا محل نذاشتن از همه دردها سوزشش بیشتره اون هم در کمال آرامش به زندگیتون برسین و در کمال آرامش محل نذارین.یکــــــــــــــــــ حالی میدهــــــــــــ که نگو و نپرس

الهی..نمیدونم اگه بهت اهمیت نمیداد که گیر نمیداداخه

ببین روانیم میکردا 

تصویری زنگ میزد 

میگفت از مامان بابات بگیر بدونم با اونایی 

خیلی شکاک بود . بعدم میگفت من خیلی دوستت دارم دلم نمیخواد تنها جایی بری

ببین روانیم میکردا  تصویری زنگ میزد  میگفت از مامان بابات بگیر بدونم با اونایی  خی ...

نمیدونم چی بگم.ولی یکم خیلی شکاک وبدبین هس ...بازم خود دانی.ولی بیخیال بشی بهتره هرورز فقط گیر بده ...

2706