2737
2734
عنوان

تزریق بتامتازون

321 بازدید | 7 پست

دیروز رفتم دکتر بهم آمپول بتامتازون داد گفت 3 تا فردا بزن 3 تا پس فردا اینم بگم هفته 33 بارداری هستم آمپول هم تجویز شد که اگر خواستن با توجه به دردهایی که هر چند وقت یکبار دارم سزارین را زودتر از موعد در هفته 37 انجام بدن ریه های بچه مشکلی نداشته باشه و تنفس خوبی داشته باشه در کنار بتامتازون دو تا آمپول پروژسترون هم تجویز شد که یک را امروز همزمان با تزریق بتامتازون ها زدم و یکی هم باید هفته بعد تزریق کنم . از چند ساعت بعد از تزریق گلوم خشک شده و دست چپ ام تقریبا بی حس شده کسی بوده که این علائم براش پیش اومده باشه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اها خب پس انشاءالله ریه هاش باز میشه  نیاز ب دستگاه اینا نمیشه اما اگ وارد ۹ ک شدی زایمان کنی ...

مرسی عزیزم . من مشکلم الان گرفتگی دست و درد گلو و تپش قلبم هست می خواستم ببینم کسی بوده که بعد از تزریق یکی از این دو دارو این نشانه ها را داشته 

ببخشید میشه بگی دردات چجوریه؟

زیر دلم خیلی درد میگیره بعضی وقت ها .. خونریزی و عفونت و ... اصلا ندارم . ولی شکمم آنقدر سفت میشه که حس میکنم الان بترکه . بعضی وقت ها حس میکنم که الان بچه بدنیا میاد 

2738