1421
1389

پام شکسته یکماهه خونه نشینم جراحیش کردم تا3هفته دیگه ام نباید راه برم تازه بعد چند ماه باید دوباره جراحب کنم پین شو در بیارم 

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

همونی که خودتو پرت کرده بودی پایین؟

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
1390
1376
همونی که خودتو پرت کرده بودی پایین؟

اره همونم بچه ها برارید بگم تو هر شرایطی ام که هستید خودکشی نکنیو بمیرید اون دنیا عذابه زنده بمونیدم این دنیا مثل الان من بمونید و توکل کنید به خدا مشکلات میگذرن 

یکبار پلاتین گذاشتم ی بار پلاتین را درآوردم یبار تعویض مفصل شد... آخ...ای خدا...

تعویض مفصل چرا عزیزم    بعد پلاتین دراوردن چقدر طول کشید راه بری ؟   کجای پات بود

1418
عزیزم ان شاء الله خوب میشی

انشاالله شما خوب میشی...من میدونم چقدر بده روتخت خوابیدن...

از همه بدتر....دستشویی رفتن آدمه....

اون دختر مجرد کم رو....

ای خداجونم..چقدر بد بود اون روزا....

....
1364