2737
2734

دوستان لطفا کمکم کنید من امسال اگه با سوابق تحصیلی انتخاب رشته کنم که تا پس فردا وقت داره و رشته روزانه قبول بشم دیگه باید دور کنکور و.رشته مورد علاقمو بزنم چون روزانس نمیشه دیگه کنکور بدم اگرم نخوام برم خانوادم به هیچ وجه قبول نمیکنن حالا میخوام ثبت ناممو لغو کنم و بشینم برای کنکور بخونم ولی میترسم خانوادم بفهمن دروغ گفتم به نظر شما چیکار کنم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

این دو روز که مهلتش هستو دروغ بگو که مجبورت نکنن بعد راستشو بگو، نمیشه یه سال دروغ بگی بعد بفهمن نمیگن رفتی کتابخونه! 

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
بگو من علاقه ی به این رشته ندارم و نمیتونم بخونم شاید از درس زده بشم  میخوام دوباره بخونم رشته ...

قبول نمیکنن به هیچ وجه 

مهندسی ژنتیک

به فیزیوتراپی علاقه دارم

اگه خانوادم بفهمن دروغ گفتم چی؟مثلا بگن کارت دانشجوییتو نشون بده

مثه یه قهرمان راستشو بگو،،،بلاخره میفهمن چون تو که مثلا الکی میری دانشگاه خانوادت نمیپرسن این همه وقت چرا کتاب و دفتری از رشته تحصیلیت نداری؟

2706