2726
عنوان

این پسرای همسایه چرا اینطورین

642 بازدید | 29 پست

چرا این پسرای مجرد تا یه دختر وارد اسانسور میشه خودشونو میچسبونن به تهه اسانسور جوری که انگار میخوان برن پشت اینه اسانسور قایم بشن😂😐

فهمیدین به منم بگید

هم ساختمون قبلیمون هم این جدیده همینه

حسرت به دلم مونده بگم نترس بابا نمیخورمت😂

برعکس شده خدایی به جای اینکه ما دخترا خودمونو بچسبونیم به تهه اسانسور پسرا میچسبونن😂

والا منم دیدم قبلنا پسرا به دخترا تنه میزدن تو خیابون الان دخترا تنه میزنن پسرا یه جوری خودشونو میکشن اینور انگار لودر داره از کنارشون رد میشه 😐  

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حق دارن والا حالا اگه اشتباهی انگشتشون به ی خانوم بخوره انقدر جیغو داد میکنن ابرو واسشون نمیمونه

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

نه بابا منظرش فرق میکنه

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

چون میترسن ی حرکتی کنن، ناخواسته سوبرداشت بشه، گردنشون بیفته کسی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

این خوبه که یه بار سوار آسانسور شدم دکمه طبقمونو زدم تنها بودم. اصلا دقت به طبقه ای که داره میره نکردم یهو آسانسور وایساد من حالا از ترس داشتم سکته میکردم.که آسانسور خراب شده دیدم نه یکی دکنرو زده بود یه طبقه دیگ وایساد پسر همسلیمون داره میاد تو حالا من از هول و از ترس و از همه چی اومدم از آسانسور بیرون گفتن ببخشید با پلها رفتم 😐😐😐😐😐😐😐👊👊👊👊👊 ببین ینی ضایع تر از من خدا نیافرید الان پسره میگه این دختره چقد پسر ندیدست.😕

2706