1421
1411
عنوان

این پسرای همسایه چرا اینطورین

525 بازدید | 29 پست

چرا این پسرای مجرد تا یه دختر وارد اسانسور میشه خودشونو میچسبونن به تهه اسانسور جوری که انگار میخوان برن پشت اینه اسانسور قایم بشن😂😐

فهمیدین به منم بگید

هم ساختمون قبلیمون هم این جدیده همینه

حسرت به دلم مونده بگم نترس بابا نمیخورمت😂

برعکس شده خدایی به جای اینکه ما دخترا خودمونو بچسبونیم به تهه اسانسور پسرا میچسبونن😂

والا منم دیدم قبلنا پسرا به دخترا تنه میزدن تو خیابون الان دخترا تنه میزنن پسرا یه جوری خودشونو میکشن اینور انگار لودر داره از کنارشون رد میشه 😐  

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

حق دارن والا حالا اگه اشتباهی انگشتشون به ی خانوم بخوره انقدر جیغو داد میکنن ابرو واسشون نمیمونه

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

چون میترسن ی حرکتی کنن، ناخواسته سوبرداشت بشه، گردنشون بیفته کسی

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم
1394

این خوبه که یه بار سوار آسانسور شدم دکمه طبقمونو زدم تنها بودم. اصلا دقت به طبقه ای که داره میره نکردم یهو آسانسور وایساد من حالا از ترس داشتم سکته میکردم.که آسانسور خراب شده دیدم نه یکی دکنرو زده بود یه طبقه دیگ وایساد پسر همسلیمون داره میاد تو حالا من از هول و از ترس و از همه چی اومدم از آسانسور بیرون گفتن ببخشید با پلها رفتم 😐😐😐😐😐😐😐👊👊👊👊👊 ببین ینی ضایع تر از من خدا نیافرید الان پسره میگه این دختره چقد پسر ندیدست.😕

خدایا.... دوست دارم❤☺

مثلامیخوان بگن ماخیلی پسرای خوبی هستیم😁😁😁😁

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )

چیزای ساده نمیپوشم دیگه چه صیغه ایه؟خب بگو لباس پوشیدنم با همه فرق میکنه 

چه خوب گفت مهران مدیری:همیشه قبل از بحث با هر کسی دو تا سؤال از خودتون بپرسید:کجای زندگیشم؟🤔کجای زندگیمه؟🤔 اگه جواب(هیچ جا)بود؛ بحث بیخود نکنید...⁦🤫🤫🤫
1403

من با رفیقم رفته بودیم اداره .تو اسانسور بودیم 3تا دختر اومدن 

حالا اون دختر ها همش متلک مینداختن حاجی تقبل الله... خدایا توبه...بعدم میخندیدن من که نگاهشون نمیکردم ولی رفیقم بهشون شماره داد 

من تیپم مذهبی نیستا ولی چون نگاهشون نمیکردم تیکه مینداختن

ولی اونجور که شما هم میگی نیست دوست من به اون دخترا شماره داد گفت هر کدومتون دلتون خواست زنگ بزنید در خدمتم😂😂😂😂

الانم با دوتاشون دوسته 😂😂😂😂😂

بنظرم میترسن از بس بهشون حرف زدن ک تو تاکسی درست بشینید حقوق یه خانومو رعایت کنید دیگه با ادب شدن

تو تاکسی که خیلی خیلی عوضی بازی در میارن

تو امروز پیشرفت خواهی کرد،زیرا امروز روز به کمال رسیدن است...ومن برای چنین روزی خداراشکر میکنم... امروز معجزه های پشت سر هم برایت خواهند آمد، وعجایب لحظه ای باز نمی ایستد.

این حرفت منو یاد ی چیزی انداخت من شوهرم راننده است تو ی شهر پیاده شده بود بره دستشویی درو باز کرده بود ی زنی جیغ زنان دوییده بود بیرون و رفته بود شوهرشو اورده بود 

دستشویی مردونه بوده شاکی ام شده ک چرا درو باز کردی شوهرم گفته بود شما اومدی دستشویی مردونه یا من اومدم زنونه دیگه شوهرش عذر خواهی کرده بود و رفته بودن

برای شادی روح عموی جوانم ی صلوات بفرستید اجرتون با خدا
1364