2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه خانومی تو اینستا اصلا ازش راضی نبود. برو خودت ببین پیجشو avin_babaei پستای اولشو ببین

مرسی از راهنماییت عزیزم، تو همه بیمارستان ها از این مسائل هست، خیلی ها رو هم دیدیم راضی بودن،که همه این تعریف های خوب و بد مال پارسال و ۹۶ هستش، سال ۹۸ کسی ندیدم نظری داده باشه

⁦❤️⁩او که از جان خودت دوست ترش می‌داری 👪⁦❤️⁩
عزیزم من اکثرا دیدم راضی هستن ولی میگن خیلی پولکی هستن

مرسی عزیزم بیشتر بیمارستان‌های خصوصی پولکین متاسفانه 😬، تازه دکترمم گفته به سزارینی های اختیاری بیمه تکمیلی تعلق نمیگیره

چه بد. پس بیمه پول چی رو میده؟ والا من ازمایش غربالگری هامم بیمه قبول نکرد. 

چی‌بگم عزیزم، واقعا چقدر بد، از برای من  دادن، فقط سونوگرافی هایی که دکترم داخل مطب انجام میده رو نمیده، و اینکه میگن هزینه سزارین روهم قبول نمیکنه

چی‌بگم عزیزم، واقعا چقدر بد، از برای من  دادن، فقط سونوگرافی هایی که دکترم داخل مطب انجام میده ...

شما چند هفته این؟ من با دکترم راجع به این موضوع صحبت نکردم

از خوبی چه بدی دیدی، که بدی را به خود پسندیدی
شما چند هفته این؟ من با دکترم راجع به این موضوع صحبت نکردم

به امید خدا ۲۵ دارم سپری میکنم.شما چی؟! ان شا الله بخیری بگذره این دوران برای همه

به امید خدا ۲۵ دارم سپری میکنم.شما چی؟! ان شا الله بخیری بگذره این دوران برای همه

به سلامتی عزیزم. من هفته ی 34هستم. ایشالا شما و همه  ی عزیزان راحت و به شادی زایمان کنن

به سلامتی عزیزم. من هفته ی 34هستم. ایشالا شما و همه  ی عزیزان راحت و به شادی زایمان کنن

قربونت عزیزم ، خداروشکر دیگه هفته های آخر هستید، خدا پشت و پناهت، ان شا الله توکل به خدا و همچنین شما عزیزم

قربونت عزیزم ، خداروشکر دیگه هفته های آخر هستید، خدا پشت و پناهت، ان شا الله توکل به خدا و همچنین شم ...

بله. ممنونم همچنین شما. به سلامتی نی نی نازتون رو به دنیا بیارین گلم

2706