2726
عنوان

به نظرتون به جای آینه شمعدون طلا بخرند واسم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 79 پست

خوب میکنی

من برعکس تو میخواستم بگم جای یکم از طلاهام برام اینه شمعدون فیروزه کوب بخرن، ولی روم نشد ! الانم پشیمونم

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم بگو همون سرویس و بخرن آینه شمدون سر جاش. بعد یع چیزی آینه شمدون مگه واس سر عقد نمیخرن؟ و ا ...

نقدو ول کنم بچسبم به نسیه ؟؟بعد عروسی مرگم واسم نمیارند چه برسه طلا . تا عقدم میتونم یه چیزی بگیریم 

2728

به نظر من فکر خوبیه. اینه شمعدون دیگه چیه اخه... به شوهرت بگو یه فکر اقتصادی به سرم زده حیفه پوله بدیم واسه اینه شمعدون. به جاش یه تیکه طلا بگیرم. البته با پنج تومن در حد یه انگشتر میتونی طلا بگیریا سرویس که زیر ده تومن پیدا نمیشه.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
خوب میکنی من برعکس تو میخواستم بگم جای یکم از طلاهام برام اینه شمعدون فیروزه کوب بخرن، ولی روم نشد ...

عاخه آینه شمعدونو جیکارمیکنین واقعا؟!!

وختی میگین آینه شمعدون ازون طلاییا میاد توذهنم:\

ب نظرم قدیمی شده

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
عاخه آینه شمعدونو جیکارمیکنین واقعا؟!! وختی میگین آینه شمعدون ازون طلاییا میاد توذهنم:\ ب نظرم قدی ...

اینه شمعدون فیروزه کوبی دیدی؟!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

خرجهایی که شوهرتون میکنه رو درموردش نظر بدید

ولی خرجایی که پدرشوهرتون میکنه بذارید خودش تصمیم بگیره وجهه خوبی نداره ب پدرشوهرتون بجای فلان چیز یه چیز دیگه بخره

چون ممکن هم هست قبول نکنه آدم ضایع بشه

من خودمم همین کارو کردم

اگه بدن ب خودش!!!!

از برادر شوهرمو که نگرفتند ازش . ینی به جاریم گفتند هدیه هاتو بده اونم نداده.  خانواده شوهرمم اسرار نکردند ولی خب اگر طلاها و عروسیمو کمک شوهرم بکنن احتمالا هدیه هارو مجبور شم بدم بهشون 

خب طلا خریدن بهتره از فیروز کوبه که . چرا پشیمون ؟؟؟

نه

من عاشق صنایع دستی هستم! خیلی خیلی قشنگن

6سال پیش اینه شمعدون برنج من شد 1.5 

و فیروزه کوب حدود5تومن بود! هم قیمت یخچال ساید الجیم!

خرجهایی که شوهرتون میکنه رو درموردش نظر بدید ولی خرجایی که پدرشوهرتون میکنه بذارید خودش تصمیم بگیره ...

من نمیگم پدرم مطرح میکنه . منم تایید میکنم .اونا دارند خرجو میکنند چه فرقی میکنه طلا بخرند یا آبنع شمعدونی که هیچ سرمایه ای واسه زندگیم نمیشه ؟؟

عاخه آینه شمعدونو جیکارمیکنین واقعا؟!! وختی میگین آینه شمعدون ازون طلاییا میاد توذهنم:\ ب نظرم قدی ...

اینه شمعدونهای خیلی خیلی قشنگی هستن تو بازار

من خودم تو خونم اولین چیزی ک ب چشم میاد اینه شمعدونمه با اینکه جهازم خیلی قشنگ و مارکای خوبی بود

نچ   شاید چون هنوزمجردم و دنبال این چیزانیستم...

سرچ بکن صناع دستی فیروزه کوبی!

خیلی محشرن و گرووووووون

2706