2726

تغذیه در بارداری چی باشه بچه باهوش وخوشکل و...بشه 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

عزیزم ژنتیکه بیشتر گلم تغذیه بیشتر ب سلامت جسمی و رشدی فرزندت کمک میکنه و توانایی خودتو بالا میبره

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من شنیدم رازیانه 

خربزه

زیتون 

ولی نمیدونپ رازیانه از چه مدتی خورده بشه

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
چندماهگی کندر خوردی؟؟ومقدارش چقدره

سه ماه ی دوم تواینترنت فک کنم نوشته سه ماهه اول.ولی یع عطاری گفت سه ماه دوم بخور گفت نترس پیش فعال نمیشه منم بهش اعتمادکردم هرروز اندازه ی یه نخود

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
ماهی برای خانوم باردار خوب نیست

وا چطور این حرفو میزنی دکتر من گفت هفته ای یه بار بخور حتی تو اینترنت هم نوشته بخورید. البته نباید ماهی های با جیوه بالا خورد قزل الا خوبه

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا

سلام مادر جان

ان شاءالله به سلامتی

چیزی که برای سفیدی و شفاعیت پوست و خوشگلی بچه خوبه 

روغن زیتونه . تمام غذاهاتو با روغن زیتون بخور

خیلی خوبه و تجربه شده .

یکی دیگه لیمو شیرینه که خودم امتحان کردم دوتا بچه آخریم سفید و بور بودن.

البته ااول   

اینقدر قدیمی ام که دو تا کاربری های قبلمو فراموش کردم    
وا چطور این حرفو میزنی دکتر من گفت هفته ای یه بار بخور حتی تو اینترنت هم نوشته بخورید. البته نباید م ...

بخاطر همون جیوه که میگم ممکنه داشته باشه و مضره

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم

یه تجربه بهتون بگم

تا حد امکان غذاهای سرد نخورین که بچه کند ذهن میشه .

ماهی خیلی سرده .

قارچ خیلی خیلی سرده .

در ضمن خوردن چیزای سرد زایمان طبیعی رو دشوار یا غیر ممکن میکنه .

بلای که دکترهای بی وجدان سر من آوردن

اینقدر قدیمی ام که دو تا کاربری های قبلمو فراموش کردم    
2706