2726

نه ولی یه بهونه جور کن اشتی کنید دستتو ببر مثلا 😐

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یهو شروع کن دست زدن بگو آشتی کنون هو هو آشتی کنون

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

خب قشنگ گذاشته تو ارامش حرف دلشو زده توام میگفتی عزیزم من نمیدونستم تو ازین مسئله ناراحت میشی ازین ب بعد سعی میکنم زودتر برگردم قهر نداشت ک 

الانم دیگ عادی رفتار کن 😊

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

وای اگه بد بوده ک از دیر اومدنت ناراحت بوده ک ناراحت شدی و قهر.

قهرتوم خیلی الکی بوده.حتما آشتی کن گلم چجورش فرق نمیکنه فقط برای چیزای بیخود همسرت را ب قهر عادت نده.از ی جای ب بعد قهر برای همسرت عادی میشه و قهر کردنت را ترجیح میدها.

از من گفتن

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند

یه تکنیک از یکی توی همینجا یاد گرفتم              البته اگه شوهرت  مهربون ه و کینه ای نیست

خودت رو بزن به دل درد و ناله کن       بگو دلم درد می کنه و آاآآآآآآی  دلم       بعد خودش دلش می سوزه و میاد سمتت       بعد دیگه آشتی می کنید خود به خود

ولی اگه جواب گرفتی دیگه این کار رو تکرار نکن          سه   میشه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد