2410
2553

چند شب پیش من بیرون بودم ساعت ۸ اومدم خونخ(پیش خانوادم بودم)همسرم تازه از سرکار اومدخ بود،باهام یکم سرسنگین رفتار میکرد....من نمیدونستم بخاطره اینه ک مثلا ۸ دیره من اومدم خونه!!!گفتم خب حال نداره دگ...(آخه اصلا اینجوری نیس ک بخاد بهم گیر بده و اینا)بعدش باهام خوب شد...

دیشب داشتیم شام میخوردیم دوتایی یهو وسط حرفاش فهمیدم ک اونشب بخاطر اینکه من دیر اومدم خونه ناراحت بوده،شوکه شدم ازش پرسیدم ینی اونشب تو بخاطر این موضوع بد بودی؟؟؟؟گف آره ...منم خیلی ناراحت شدم باهاش دگ حرف نزدم...هی تا آخر شب باهام شوخی کرد حرف زد ولی محلش ندادم...اخه خیلی ازش ناراحتم آدمی نیس ک بخاد گیر بده منم اونجوری نیستم ک هی برم بیرون و اهل رفیق بازی باشم و دیر بیام...

حالا از دیشب من سرسنگینم باهاش اونم الان دگ هیچ حرف نمیزنه باهام😐الان چیکار کنم من برم سمتش؟میدونم نباید دیشب قهر میکردم باید حرف میزدم باهاش ولی کردم دگ الانم موندم توش😂چکارکنم؟برم منت کشی؟

آخه فردا ماشینو میخوام باید امشب اشتی کنیم 😂یه راه حل بزارید جلو پام

واسه کسایی که مامان نمیشن یه صلوات بفرس  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
2706