2726

عزیزم چند هفته ای؟تو اون تاپیک پرسیدم جواب ندادی

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین‌ شما باید بری بیمارستان بستری شی

اصلا هم استرس نداشته باشه

اونا کنترل میکنن شرایطو که عفونت نگیری

بعدم تا بری نمیفرستنت برای زایمان

من بیمارستان که بودم یه خانومی اونجا بود که تو سی و دو هفتگی کیسه آبش سوراخ شده بود بستریش کرده بودن و تا هفته سی و شش نگهش داشته بودن بعد زایمان کرده بود

اصصصصصصلا نترس

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
نه، اولا همه عفونت نمیگیرن، ثانیا اصل خطر واسه مادره که عفونت رحم میگیره و میره تو فاز سپسیس (عفونت ...

یعنی عفونت ادراری بچه رو فلج مغزی نمیکنه؟

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

فلج مغزی حاصل دیر رسیدن اکسیژن به بچه هستش

الکی خودتو نترسون

جای این استرسای الکی پاشو برو بیمارستان

ببین‌ شما باید بری بیمارستان بستری شی اصلا هم استرس نداشته باشه اونا کنترل میکنن شرایطو که عفونت ن ...

خب ادم تو بیمارستان پدرش در میاد من ماه قبل بستری بودم کشیدم!

خب ادم تو بیمارستان پدرش در میاد من ماه قبل بستری بودم کشیدم!

عزیزم چند وقت بیمارستان باشی خیلی بهتر از اینه که خدای نکرده مسئله ای پیش بیاد

نه مگه به این راحتیه.

حد اقل سی چهل درصد خانوما تو بارداری عفونت ادراری میگیرن. اینجوری بود که الان یک سوم بچه های دور و برمون فلج مغزی بودن.

من نشتی کیسه آب داشتم خودشم دو و نیم ماه و با ترشح اشتباه می‌گرفتم فک میکردم عادیه وترشح طوری که یه روز تو ۳۷و خورده ای پسرم اصلا تکون نخورد رفتیم دکتر وسونو گفت خانوم این که اب نداره نشتی داشته الان پسرم سالمه 

من نشتی کیسه آب داشتم خودشم دو و نیم ماه و با ترشح اشتباه می‌گرفتم فک میکردم عادیه وترشح طوری که یه ...

خب خداروشکر شما خودت عفونتی چیزی نداشتی جنین بخواد مبتلاش بشه فقط نشتی بوده

2706