2410
2553
عنوان

لیست کامل از سیسمونی نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 141023 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سلام به خانومای خوش سلیقه و مادران مهربان   اگر میخوای دیزاین اتاق بچه ات متفاوت  و زیبا کنی حتما یه سری به اینجا بزن. نمدگل با انواع کارهای زیبا و متنوع میتونه کمکت کنه.  

آدرس وبلاگ: www.feltflower.blogfa.com

لینک کانال تلگرام:https://telegram.me/felt_flower

آلبوم عکس واسه نی نی از قلم افتاد

سلام

دوستای خوبم، یکی از دوستا صمیمیم برای خرید سیسمونی برای دخترم  نی نی کالا رو بهم معرفی کرد، چون فروشگاه اینترنتی بود و منم تو شرایط بدی بودم هر چیزی رو خواستم تو سایت انتخاب کردم، اول ش سخت بود ولی زنگ زدم و کارمندای نی نی کالا تلفنی راهنماییم کردن و تونستم با لیست سیسمونی نوزاد شون که تو سایت گذاشته بودن برای راهنمایی مادرا سفارش هامو ثبت کنم و نکته جالب تر همون موقع تونستم با کارت بانکیم پرداخت کنم

بهتون توصیح میکنم حتما به این سایت سر بزنید و محصولات ش رو ببینید و هم از اطلاعات سیسمونی شون استفاده کنید چون خیلی به کارتون میاد و شما رو از سردرگمی درمیاره

2714

تصویه هوا
نگهدارنده سربچه
لوازم بهداشتی(پستونک ارتودنسی با قاب، دندونی ک رنگی نباشه)
کاپشن
کلاه
زیردکمه
دمپایی کفش
روسری
ساعت لوستر اباژور
فلاکس
(شامپو سر جانسون،شامپوبدن جانسون،پودربچه فیروز،روغن بدن،صابون بچه،لوسیون بدن،کرم زینک،آد،وازلین،دستمال مرطوب،پوشک)
سرویس تخت،تشک تخت
صندلی غذا
آابوم نی نی

چیزهایی ک خریدم
پتو اسپانیایی
پتو متوسط
روتختی و متکا ژله ای نوجوان
پتو گلبافت
پتو جوانان
تشک مسافرتی
تشک و پتو مادر
حوله تن پوش
اسکوتر
فرش
حوله کلاهی ولیف و پیش بند
ست حوله نوزادی
وان حموم
ست خواب با قنداق فرنگی
قنداق آغوشی
تشک تعویض
کیف بچه گونه
تشک غلت گیر
پشه بند
سرویس قابلمه مس
حلقه هوش
لگو
فرغون بازی
موتور بازی
عروسک
کیسه اب گرم
آرکپال،ظرف غذا
قاشق چنگال
کیسه بکس
بالش شیردهی
کامیون۱۳۰
توپ بادی
گاو پرشی
ماشین اشکال هندسی
خونه بازی
میله بارفیکس
گهواره میلاد
تشکو متکا
جغجغه
ناخن گیر،شونه،پیش بند،شیشه شیر،پستونک میوه خوری،زنجیر پستونک،کهنه،لیف،داروخوری،شیشه شیر،پستونک ارتودنسی با قاب
توپ ۱۰۰تایی
رورویک روما
سه چرخه
کتاب داستان
ننو درختی
اویز موزیکال تخت
ماشینک
وسیله دکتری
عروسک 
عروسک بافتنی
لباس نوزادی،لباس مهمونی،لباس خونگی
ماشین
استخر بادی
توپ های استخر بادی
کهنه شور
تاپ شورتی
جغجغه سویسی
کرم ابریشم
عروسک روسی
خرگوش جونی

مکعب هوش

ذخیره غذا

کیسه بکس بادی

۱۳شهریور خدا هدیه قشنگشو گذاشت تو دلم،هم زمان با ۵سالگرد ازدواجمون/خدایا انقد شکرت که خودت راضی باشی❤ جنسیت نی نی مشخص نیست چون هنوز خییلی کوچولوعه همینجوری زدم
آدرس تهران_عبدل آباد_خ شکوفه _ خیابان احد میگن اینجا سیسمونی هاش قیمت مناسبه. منم قراره برم.

پیجشو داری؟

چرا اینهمه گرونه آخه یدونه کالسکه مد نظرم ۱۸ تومن نگا کن توروخدا میارزه به نظرت رفته تومخم

پیجشو داری؟ چرا اینهمه گرونه آخه یدونه کالسکه مد نظرم ۱۸ تومن نگا کن توروخدا میارزه به نظرت رفته تو ...

سلام مبینا

اره 

پیجشو تو اینستا دارم.

اونجا مثل اینکه یه خیابون هست .کلا سیسمونی.

من کالسکه نمیخرم.

صندلی ماشین و صندلی غذا خوری و کریر شایددد

تخت 

2706