2726

سلام دوستان.

یکی از اشناهای نزدیکمون یه خانم ۲۳ سالست میخواد با یکی ازدواج کنه که بره اونور.خیلییی خانومه .کامل میشناسمش. شما کسی رو سراغ ندارید؟واقعی🙈😁 البته اینک پسر خوبم باشه نه تازه ب دوران رسیده🙈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم ميخوام با يكى ازدواج كنم برم اونور آب

اينجا تاپيك بزنم جواب ميده عايا؟

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس

به قول هومن سیدی تو عاشقانه اون همه داف ریخته اونجا مگه اسکوله کسی که میخواد بره اون خانمو ببره با خودش

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

پسر از کجا اطمینان کنه که این خانم بعد گرفتن اقامت آقا رو از خونش نمیندازه بیرون و طلاق نمیگیره؟🤔

بگویم خودش تشریف ببره انور آب یا کاری یا تحصیلی بعد با کسی آشنا بشه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

من سراغ دارم ولی طرف قصد ازدواج نداره😂😜

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

دوست پسر من

ميره كانادا🥺🥺

ولي قصد ازدواج نداره

تازگيا يه خواستگار داشتم پسره خارج از كشور بود مامانش اينجا منو خواستگاري كرده بود بعد گفته بود يه مساله اي هست اينكه پسر من خارج از كشوره مامانمم رد كرده😡😡😡

2706