1421
1389

سلام دوستان.

یکی از اشناهای نزدیکمون یه خانم ۲۳ سالست میخواد با یکی ازدواج کنه که بره اونور.خیلییی خانومه .کامل میشناسمش. شما کسی رو سراغ ندارید؟واقعی🙈😁 البته اینک پسر خوبم باشه نه تازه ب دوران رسیده🙈

مثل رمان قرار نبود😂

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش ماله هم باشیم از الان به بعد  از الان به بعد از الان به بعدقبلنا که رفت میگیم والسلام به ضعف   بوخودا باردار نیستم تیکر ماله تفلدمه  میشه دعا کنین مشکلم حل شه ممنونم ازتون

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

منم ميخوام با يكى ازدواج كنم برم اونور آب

اينجا تاپيك بزنم جواب ميده عايا؟

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
1401

به قول هومن سیدی تو عاشقانه اون همه داف ریخته اونجا مگه اسکوله کسی که میخواد بره اون خانمو ببره با خودش

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم

شوشو منم خارجیه😎

مدیونید اگه فک کنید دارم پز الکی میدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولویی من بی صبرانه منتظرتم ، خدایا خودت مواظب فرشته ی من باش ، اگه میشه برای تو دلیم صلوات بفرستین❤

منم چن سال پیش همچین خواستگاری داشتم بچه بودم ندادنم 😆

همه گفتن فرق تو با این اونه که تو دوسش داری و اون قدرتو نمیدونه          گفتم با خنده آخه دیوونه تا یکی نره هیشکی قدرشو نمیدونه 🥀
1376

اگه سراغ داشته باشم خودم باهاش میرم خو ☹

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .

پسر از کجا اطمینان کنه که این خانم بعد گرفتن اقامت آقا رو از خونش نمیندازه بیرون و طلاق نمیگیره؟🤔

بگویم خودش تشریف ببره انور آب یا کاری یا تحصیلی بعد با کسی آشنا بشه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

من سراغ دارم ولی طرف قصد ازدواج نداره😂😜

🔴🔵🔻🔺به نام خداوند بخشنده بخشایشگر💛ستایش مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است💙خداوندی که بخشنده و بخشایشگر است و رحمت عام و خاصش همگان را فرا گرفته ❤خداوندی که مالک روز جزاست.💚پروردگارا! تنها تو را می‌پرستیم؛ و تنها از تو یاری می‌جوییم.💗ما را به راه راست هدایت کن..🙏راه کسانی که آنان را مشمول نعمت خود ساختی😇؛ نه کسانی که بر آنان غضب کرده‌ای؛ 😡و نه گمراهان😔.

دوست پسر من

ميره كانادا🥺🥺

ولي قصد ازدواج نداره

تازگيا يه خواستگار داشتم پسره خارج از كشور بود مامانش اينجا منو خواستگاري كرده بود بعد گفته بود يه مساله اي هست اينكه پسر من خارج از كشوره مامانمم رد كرده😡😡😡

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
1403
سلام داداش من میره سوئد و اونجا استخدام شده 😁 به جان خودم راست میگم 

خوبي خواهرشوهر جون؟؟

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
1391