2703
2553

من توی nt همه چیم خوب بود

تیغه بینی و مایع و چین پشت گردن و ...

همه چی عالی بود

سابقه هم تو فامیل نداریم

از واح فامیلی هم نداریم

اما نمیدونم چرا آزمایش خونم های ریسک زده

برام nipt نوشت دکترم

فردا میخوام برم انجام بدم

ولی دلشوره دارم

اگر کسی تجربه داره بیاد بگه ممنون میشم

من انجام دادم بچه م سالم بود .به نظرم یه راه جدید تیغ زدنه که آزمایشگاه ها یاد گرفتن.  دو ونیم هزینه شه

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای اینکه خیالت راحت شه انجام بده

یه آزمایش خون ساده س

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2456
من انجام دادم بچه م سالم بود .به نظرم یه راه جدید تیغ زدنه که آزمایشگاه ها یاد گرفتن.  دو ونیم ...

کدوم آزمایشگاه رفتی؟

من غربالگریمو نسل امید انجام دادم

اینم فردا میخوام برم همونجا

نزدیک محل کارمه

حتما انجام میدم ولی همین که میگن تو‌گروه پرخطری دل آدم میریزه استرسم که سمه واسه ما 

به منم گفتن های ریسکم ولی سالم بود

هر کی هم دیدم گفتن ریسکت بالاست سالم بوده بجه ش.اصلا نگران نباش 

2714
کدوم آزمایشگاه رفتی؟ من غربالگریمو نسل امید انجام دادم اینم فردا میخوام برم همونجا نزدیک محل کارم ...

آزمایشگاه نیلو 

به منم گفتن های ریسکم ولی سالم بود هر کی هم دیدم گفتن ریسکت بالاست سالم بوده بجه ش.اصلا نگران نباش& ...

خدا رو شکر که بچه شما و کسایی که گفتین سالمن

دعا کنید دختر منم سالم باشه و خیالم دیگه راحت بشه

خدا رو شکر که بچه شما و کسایی که گفتین سالمن دعا کنید دختر منم سالم باشه و خیالم دیگه راحت بشه

ممنون.انشالله صحیح و سالم میاد بغلت نگران نباش

2706