2703
2553
عنوان

یعنی همش خالی بندیه

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 60 پست

خب اگه ميتوني كارگر براي تميز كردن خونه بگير

من نصفه شب حموم ميرم

آرايش دائم هم گزينه ي خوبيه

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
باباش بیچاره نگه میداره دیگه انقدم چرک نیستم 😂😂😂😂روزی یبارکله لباساموعوض میکنم ولی وقت واسه شیتا ...

حموم چیتان فیتان نیستا 

خدایی هفته ای یبار واسه ادم بیکار هم خیلی کمه دیگه کسی ک بچه داره و همش در حال فعالیته هر روز دوش واجبه... 

شاید خودتون متوجه نیسین ولی بو میگیره ادم بزرگسال دو روز حموم نره... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا گاهی بزار یه ساعتی اونجا باشه وشما به خودت برس  نگران نباش بچت بیشتر زمان روپیش خودته&n ...

مرض من همینه دیگه نمیخوام بااونا تنهاباشه😭😭😭خودمم میدونم اسگلما ولی دست خودم نیست

یه صلوات میفرستین منم مستقل زندگی کنم به دورازفامیل شوهر☹️☹️☹️
حموم چیتان فیتان نیستا  خدایی هفته ای یبار واسه ادم بیکار هم خیلی کمه دیگه کسی ک بچه داره و هم ...

چرابابامتوجهم ولی وقت کم میارم تاهم دودقه توخوابم تنهامیمونه گریه میکنه اصلا میفهمه بنظرم

2720
خوشبحالت چجوری آخه تاپنج دقه تنهامیمونه گررررررریه بیامنوبردار

از اول اینجوری عادتش دادم زیاد بهم وابسته نباشه و پیش باباشم بمونه. همسرم هم اینجوری نیست که کارها رو خوب انحام بده ها ولی حساسیت نشون نمیدم. 

خب اگه ميتوني كارگر براي تميز كردن خونه بگير من نصفه شب حموم ميرم آرايش دائم هم گزينه ي خوبيه

کارگرگرفتنی نیست که همیشه دورم بمب ترکیده وسایل بچه وسایل خودم😭😭😭خسته شدم

مرض من همینه دیگه نمیخوام بااونا تنهاباشه😭😭😭خودمم میدونم اسگلما ولی دست خودم نیست

منم حساس بودم اطرافيان بدترمم كردن همش چارچشمي دنبال بچه غذا به دست 

اصلا كيف نميكنيم اشتباهه بايد لذت برد از همه چي از بچه داري از غذا درست كردن برا بچه از جمع كردن ريخته پاساش

2714
کارگرگرفتنی نیست که همیشه دورم بمب ترکیده وسایل بچه وسایل خودم😭😭😭خسته شدم

خب منم وضعم همينه

هفته اي دو بار كارگر ميگيرم

چون زياد مياد، جاي وسايلمون  رو ميدونه

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
از اول اینجوری عادتش دادم زیاد بهم وابسته نباشه و پیش باباشم بمونه. همسرم هم اینجوری نیست که کارها ر ...

اه نه باباشوهرمن بگی سه تالیوان بشوردوتاشومیشکنه آشپزخونه هم خیس آب 

بگی هم بچه روبگیر میده به مامانش منم بدم میاد😂😭😭

اگه جای من بودی چی کار میکردی ؟ بچه ی دومم ناخواسته شد( البته عاشقشم ) و الان چهار ماهه هستش و بچه ی ...

یچیزی بگم چهارماه بعدزایمان پریودشدم دوماه مرتب شدم الان دوماهه پریودنمیشم ازترسم جرات چک کردنم ندارم مثل سگ میترسم

یچیزی بگم چهارماه بعدزایمان پریودشدم دوماه مرتب شدم الان دوماهه پریودنمیشم ازترسم جرات چک کردنم ندار ...

فقط مواظب باشی هاااا

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
اه نه باباشوهرمن بگی سه تالیوان بشوردوتاشومیشکنه آشپزخونه هم خیس آب  بگی هم بچه روبگیر میده به ...

😆عزیزم. فقط باید از حساسیت هات کم کنی تا بتونی یه کم به خودتم برسی. چندبار بشکونه یاد میگیره دیگه نمیشکونه

منم مثلا میگم جارو کنه همسرم بعدش میبینم بازم اشغال هست. ولی چیزی نمیگم . میگم دفعه بعدی بیشتر دقت کن😁 یا بچه رو که نگه میداره میبینی حواسش نیست دخترم خورده زمین یا چیزی رو خراب کرده ولی من کوتاه نمیام. بازم میسپارم بهش

کاش مادر شوهر منم نزدیکم بود از خدام بود بچه رو ببره نگه داره. عیبی نداره که واسه ۱ساعت

چرابابامتوجهم ولی وقت کم میارم تاهم دودقه توخوابم تنهامیمونه گریه میکنه اصلا میفهمه بنظرم

خب پس شما افراط کردی تو کنار بچه بودن, اصلا کار درستی نیست بچه به بوی شما و حضور شما شدیدا عادت کرده و این خیلی بده هم واسه بچه هم شما 

کم کم از سرش بندازید 

من خودم بچه بودم بدون اینکه دست بابامو بگیرم خوابم نمیبرد! قبل ازونم تو نوزادی فقط تو بغل بابام میخوابیدم ولاغیر, اگه بابام بغلم نمیکرد جیییییغ و گریه و وحشتناک... 

حالا مال شما دیگه 24 ساعت مادرش رو میخواد چون شما از اول 24 ساعت کنارش بودی 

همینکه طبقه ی پایین مادر شوهرت هست شکر کنو روزا یه ساعتی بزارش اونجا و به خودت برس و استراحت کن واسه خودت اکه نمیکنی واسه بچت بکن ک ازین حالت دربیاد 

افراط و تفریط نکنید اسیب زننده اس 

2706