2703
2553
عنوان

یعنی همش خالی بندیه

560 بازدید | 60 پست

سلام خوبین اینجانب دارای فرزندی هشت ماهه همش سرپام ولی به هیچکاریم نمیرسم وقتم کم میارم همشم دلم میخوادباببچم باشم کمبودحس نکنه منزوی نشه ازاونورم میخوام خونه تمیز باشه همش کاسه غذا ولیوان آب دستمه ولی حس میکنم بچه سیرنمیشه تشنه میمونه خودمم که افتضاح حمام هفته ای یبارآرایش یادم نمیادغذاهم همش سرراهی

یه صلوات میفرستین منم مستقل زندگی کنم به دورازفامیل شوهر☹️☹️☹️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تبریک میگم دقیقا شدی مثل من جوجه من همش دنبالم میاد هرجا ک میرم اشپزخونه اتاق منم میترسم و نمیتونم ب هیچ کاری برسم دختر منم ۸ ماهش شد امروز

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2456

خواهشانگین پس شوهرت چکارس که اون نصف هفته شبکاره کارنکردنشم امنیتش بیشتره یامیزنه میشکنه یایه خطایی درمیاره

2714

گلم باید برنامه ریزی کنی برای روزت. شب قبل بشین روی برگه برنامه فرداتو بنویس و برای هرکاری که دوست داری شده یه وقت کوچیک قرار بده و به برنامه حتی الامکان دقیق عمل کن میبینی به همه چی رسیدی

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
تبریک میگم دقیقا شدی مثل من جوجه من همش دنبالم میاد هرجا ک میرم اشپزخونه اتاق منم میترسم و نمیتونم ب ...

جوجه من خستس فقط یجوری گولت میزنه توبیای بغلش کنی نه چهاردست وپامیره نه وایمیسه

حموم هفته ای یبار؟!!!! 

به کارای خونه کاری ندارم ولی بهداشت فردیتونو رعایت کنید لطفا!! بچه رو هم مریض میکنید اینجوری

واسه کارای خونه هم بگید کسی بیاد انجام بده معلومه ک ادم با بچه کوچیک وقت نمیکنه دیگه کار خونه انجام بده, یا باید از بچه بزنه اگه بخواد کار خونه هم بکنه 

بچه داری خودش یه شغل 24 ساعته ی بدون مرخصی و استراحت و حقوقه!! 

خودتونو بیخودی خسته نکنین ولی به خودت شخصا برس و کثیف و شلخته نباش, بچه رو بده باباش برو حموم! برو ارایشگاه اگه دوس داری برو بیرون خرید کن واسه خودت 

باباشم سهم داره تو نگهداریش! 

من بچه م ۱۱ ماهشه و خیلیییی خیلییی شیطون

ولی هرروز دوش میگیرم. ارایش ملایم هرروز دارم. دخترمو یه روز درمیان حمام میبرم. خونه تقریبا مرتبه بد نیست. غذا هم هرروز میپزم ولی دیرتر از قبلا که بچه نبود

بچه من فوق العاده بدخوابه. شبا نهایت ۳ ساعت میخوابم

عزیزم شما باید زمانت رو مدیریت کنی بچه بعد اینکه بچتون هنوز خب خیلی کوچیکه نیاز ب مراقبت بیشتری داره بزرگتر ک بشه دیگ اینقدر زمان نمیخاد الانم مثلا ۱۵دقیقه دوش گرفتن کار سختی نیست ک ی روز درمیون انجام بدی. یا وقتی خوابه چیزی نیاز نداره میتونی اتاقتو تمیز کنی ،ی بار اشپزخونه خلاصه همینجور تیکه تیکه همه جا تمیز میشه 

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
گلم باید برنامه ریزی کنی برای روزت. شب قبل بشین روی برگه برنامه فرداتو بنویس و برای هرکاری که دوست د ...

یه مشکلم دارم که بامادرشوهرم تویه ساختمونم نمیخوام بچه به اوناعادت کنه همه چیوول میکنم میرم دنبال بچه بامنم تنهایی بهش خوش نمیگذره بدترعصبی میشم

2706