1421
1389
عنوان

یعنی همش خالی بندیه

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 60 پست
اولا برای بازی بابچت برنامه داشته باش مثلا روزی یک یادوساعت البته کاملا تواین زمان تمرکزت روبچت باشه ...

بیشترین مشکلم اینه نمیخوام بچه روتنهابذارم هی احساس میکنم کم میذارم براش

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یروزبزرگترین آرزوم رسیدن تیکربه آخرش بود😍تیکرتولددردونه

اگه جای من بودی چی کار میکردی ؟ بچه ی دومم ناخواسته شد( البته عاشقشم ) و الان چهار ماهه هستش و بچه ی اولم یک و نیم سال . از صبح تا شب یک دقیقه نمیتونم بشینم و فقط شب ها کمی استراحت دارم . غذا و تمیزی خونه هم فقط با خودمه و دست تنهام 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
خب شما خودتو مریض میکنی ک اینجوری  حمومو ارایشو نمیگما کارای خونه رو میگم  طوری نباشید ک ...

من تنهایی که این همه کار رو انجام نمیدم. از همسرم کمک میگیرم. بچه رو میگیره من دوش میگیرم. یا میبره میخوابونه من غذا رو اماده میکنم. یا میگم خونه رو جارو بزنه. خلاصه تقسیم وظایف

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

یه مشکلم دارم که بامادرشوهرم تویه ساختمونم نمیخوام بچه به اوناعادت کنه همه چیوول میکنم میرم دنبال بچ ...

اتفاقا گاهی بزار یه ساعتی اونجا باشه وشما به خودت برس 

نگران نباش بچت بیشتر زمان روپیش خودته 

اینطوری هم به بچت خوش میگذره وهم شما نفس میکشی

1390
حموم هفته ای یبار؟!!!!  به کارای خونه کاری ندارم ولی بهداشت فردیتونو رعایت کنید لطفا!! بچه رو ...

باباش بیچاره نگه میداره دیگه انقدم چرک نیستم 😂😂😂😂روزی یبارکله لباساموعوض میکنم ولی وقت واسه شیتان فیتان ندارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بچه م ۱۱ ماهشه و خیلیییی خیلییی شیطون  ولی هرروز دوش میگیرم. ارایش ملایم هرروز دارم. دخترمو ...

خوشبحالت چجوری آخه تاپنج دقه تنهامیمونه گررررررریه بیامنوبردار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تنهایی که این همه کار رو انجام نمیدم. از همسرم کمک میگیرم. بچه رو میگیره من دوش میگیرم. یا میبره ...

اهان خب این درستشه شما قبلش یجوری گفتین من فک کردم تنهایی انجام میدین 🌸

منم همينم همه همينن عادت ميكني كم كم دستت مياد اونم بزرگتر ميشه همه چي بهتر ميشه

توروخدا یکم روحیه بدین فک نکنم تنهامن تنبلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیشترین مشکلم اینه نمیخوام بچه روتنهابذارم هی احساس میکنم کم میذارم براش

به جای این که تیکه تیکه وبی دقت وقت بزاری یه زمانی رومشخص کن وتواون زمان فقط بابچت باش 

زمان های کوتاهی روهم بزارپیش مادرشوهرت البته حساب شده 

کمی ازبار رودوش خودت روکم کن 

1376
باباش بیچاره نگه میداره دیگه انقدم چرک نیستم 😂😂😂😂روزی یبارکله لباساموعوض میکنم ولی وقت واسه شیتا ...

حموم چیتان فیتان نیستا 

خدایی هفته ای یبار واسه ادم بیکار هم خیلی کمه دیگه کسی ک بچه داره و همش در حال فعالیته هر روز دوش واجبه... 

شاید خودتون متوجه نیسین ولی بو میگیره ادم بزرگسال دو روز حموم نره... 

اتفاقا گاهی بزار یه ساعتی اونجا باشه وشما به خودت برس  نگران نباش بچت بیشتر زمان روپیش خودته&n ...

مرض من همینه دیگه نمیخوام بااونا تنهاباشه😭😭😭خودمم میدونم اسگلما ولی دست خودم نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حموم چیتان فیتان نیستا  خدایی هفته ای یبار واسه ادم بیکار هم خیلی کمه دیگه کسی ک بچه داره و هم ...

چرابابامتوجهم ولی وقت کم میارم تاهم دودقه توخوابم تنهامیمونه گریه میکنه اصلا میفهمه بنظرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبحالت چجوری آخه تاپنج دقه تنهامیمونه گررررررریه بیامنوبردار

از اول اینجوری عادتش دادم زیاد بهم وابسته نباشه و پیش باباشم بمونه. همسرم هم اینجوری نیست که کارها رو خوب انحام بده ها ولی حساسیت نشون نمیدم. 

1387
خب اگه ميتوني كارگر براي تميز كردن خونه بگير من نصفه شب حموم ميرم آرايش دائم هم گزينه ي خوبيه

کارگرگرفتنی نیست که همیشه دورم بمب ترکیده وسایل بچه وسایل خودم😭😭😭خسته شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرض من همینه دیگه نمیخوام بااونا تنهاباشه😭😭😭خودمم میدونم اسگلما ولی دست خودم نیست

منم حساس بودم اطرافيان بدترمم كردن همش چارچشمي دنبال بچه غذا به دست 

اصلا كيف نميكنيم اشتباهه بايد لذت برد از همه چي از بچه داري از غذا درست كردن برا بچه از جمع كردن ريخته پاساش

1364