2737
2734
واسمون گز میارن از اصفهان اسمش گز کرمانی هستش اما ادرسشو نمیدونم فکر کنم میگفتن ضلع جنوبی میدان امام حالا باز خانمهای اصفهانی بهتر میدونن
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
ما خودمون مشتری ثابت گز سکه (خیابان امام خمینی) هستیم البته عید خانه یکی از اقوام گز ساحل (خیابان صائب ) را دیدم اون هم عالی بود
به بزرگی آرزوت نیندیش - به بزرگی کسی بیندیش - که میتونه آرزوت روبر آورده کنه (خُـــــــ ــــدا) - پس بزرگ آرزو کن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرمانی نرسیده به میدان امام علی(ع) یا همان سبزه میدان قدیم است
به بزرگی آرزوت نیندیش - به بزرگی کسی بیندیش - که میتونه آرزوت روبر آورده کنه (خُـــــــ ــــدا) - پس بزرگ آرزو کن...
2731
کرمانی خودش گز نمیزنه تنها گزی که هنوز از کیفیتش نزده همان سکه است
بیشتر گزهای کرمانی را کارگاه های کوچک سطح شهر می زنند ولی سکه هم کارخانه داره و هم دانشگاه مواد غذایی
2738
گز کرمانی تو خیابون عبدالرزاق وگز ساحل تو خیابون صائب
خــــــدایـــــا...آغوشت را امشب به من می دهی ؟
برایِ گفتن چیزی ندارم اما برای ِ شنفتن ِ حرفهایِ تو گوش بسیار . .
می شود من بغض کنم تو بگویی :مگر خدایت نباشد که تو اینگونه بغض کنی . .می شود من بگویم خدایا ؟تو بگویی : جانِ دلم . .
می شود بیایی ؟تــــمــــنــــا می کنم......
آره بنفش خانم من اشتباه نوشتم البته از چهار راه تختی که بری نرسیده به سبزه میدان میشه ساحل هم خیابان صائب است
2706