2733
2734
عنوان

اگه شما بودین ازدواج میکردین؟؟

391 بازدید | 51 پست

با کسی که مامانش شدیدااا وابستشه..

.شدید که چه عرض کنم..مثل نیاز آدم ب اکسیژن..مثلا حتی ب سختی بتونه به پسرش اجازه بده ک بره شهر دیگه..از بقیه لحاظام خیلی برسه به پسرش..بنظرتون بعد ازدواج پسرش درست میشه یا نه؟همش میترسم بخدا ک مجبور شم یجا زندکی کنیم یا حسودی کنه بهم

اینم بگم پسره وابسته نیس انقدا..و بدش میاد ازین رفتارای مامانش..تجربیاتتونو بگین خواهشا

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه

به امید تغییر دادن سبک زندگیشون باهاش ازدواج نکن

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2738

معلومه که نه 

یکی از خط قرمزام بچه ننه بودن بوده 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
وای واست مشکل میشه  باور کن   تو همسایه هامون داشتیم این موردی

میشه یکم بگی..طرف عشقمه یک سالو 5 ماهه آشناییم..پسره ماهه از هرلحاط خانوادشم اوکی ان اخلاقاشون عالیه و معلومه پسره بخوبی تربیت شده..ولی بخدا میترسم

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
معلومه که نه  یکی از خط قرمزام بچه ننه بودن بوده

ن گفتم ک..پسره بدش میاد..بنده خدا هی میگ بابا تو شوهر داری ب زندگیت برس از من چی میخوای خب😐

2706